1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 19.10.2019
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Półmaraton Perkins Run przerwany

pger 2019Jedno z największych wydarzeń sportowych w Peterborough i tym samym największa atrakcja weekendu w naszym mieście; półmaraton Perkins Great Eastern Run został dzisiaj pilnie przerwany zaledwie pół godziny po rozpoczęciu imprezy. Organizatorzy wydarzenia podjęli taką decyzję po otrzymaniu informacji od policji o zagrożeniu bezpieczeństwa.

Więzienie za wykorzystywanie Słowaków

slavikova peterboroughMatka i syn; Margita Slavikova, lat 68, zamieszkała w Słowacji oraz 40-letni Robert Slavik z Priory Road w Peterborough, którzy kontrolowali konta bankowe dwóch mężczyzn, wzięli w ich imieniu pożyczki oraz kupili telefony używając ich danych – zostali osądzeni i skazani.

Seria kradzieży w Parnwell

kradzieze parnwellW ostatnich trzech tygodniach w dzielnicy Parnwell w Peterborough doszło do szesnastu zgłoszonych kradzieży różnych wartościowych rzeczy, pozostawionych przez kierowców i pasażerów w samochodach. Policja opublikowała wizerunek mężczyzny, z którym chce porozmawiać w związku z tą sprawą.

Francuski targ w Peterborough

francuski market peterborough.pngW przyszłym miesiącu do Peterborough powróci ulubiony przez mieszkańców naszego miasta francuski targ, który zaoferuje wspaniałe smakołyki rodem z kraju po drugiej stronie kanału La Manche. French Market zaprasza na zakupy oraz degustacje w czwartek i piątek, 10 i 11 października.

Kolejny Iceland w Peterborough

iceland food warehouse peterborough glWszystko wskazuje na to, że budynek przy Bourges Boulevard, który do niedawna zajmowała firma Toys R Us już wkrótce ponownie zatętni życiem. Jeżeli uzyskane zostaną wszelkie niezbędne formalne pozwolenia, to część nieruchomości zajmie supermarket Iceland i otworzy w niej jeden ze swoich flagowych Food Warehouses.

Pożar w Peterborough Hotpoint

pozar hotpointTo, co wczoraj wieczorem stało się przy Shewsbury Avenue wstrząsnęło naszym miastem. I to dosłownie. Najpierw wybuchy, w następstwie gigantyczny pożar i chmury dymu, które spowiły Peterborough. Żywioł udało się opanować dzięki fantastycznej pracy strażaków – nikt nie został ranny. Dzisiaj policja dokonała kilku aresztowań w związku z tą sprawą.

Nowe opłaty parkingowe w Peterborough

oplaty parking peterboroughPo przymusowym zamknięciu parkingu Northminster w centrum miasta, o którym pisaliśmy tutaj, władze Peterborough podjęły decyzję o zmianie opłat za korzystanie z pobliskich parkingów przy Dickens Street i Wellington Street. Zmianie ulegnie również wykupiony czas parkowania. Obecnie kierowcy płacą £1 za parkowanie do jednej godziny i £4 do 24 godzin na wyżej wymienionych postojach.

Bijatyka w Queensgate

awantura queensgateDo dantejskich scen doszło wczoraj, przed godziną 17:00, w centrum handlowym Queensgate w Peterborough. Na parterze budynku, między sklepami John Lewis i Primark wywiązała się awantura i bijatyka, w której czynnie uczestniczyło około dwudziestu młodych osób. Kolejne trzydzieści „dopingowało” w zdarzeniu, przebywając w tym samym czasie na piętrze.

Śmiertelny wypadek na A1139

wypadek rondo eyeWczoraj, tj. w poniedziałek, 29 lipca, około godziny 23:00, doszło do kolejnego już wypadku na trasie A1139 Frank Perkins Parkway. W jego wyniku zginęły trzy osoby; kierowca i pasażerowie samochodu. Policja jest w trakcie ustalania szczegółów kraksy. Relacje naocznych świadków przedstawiają jednak przerażający scenariusz.

Pilne zamknięcie parkingu Northminster

northminster parking peterborough 2019Został wybudowany czterdzieści lat temu, a obecnie nie nadaje się już do użytku. Według raportu specjalistów parking przy Northminster, zarządzany przez Peterborough City Council, może stwarzać niebezpieczeństwo dla swoich użytkowników. Urząd podjął zatem decyzję, że miejsce zostanie zamknięte dzisiaj o północy.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC