1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 10.12.2018
   accidentZigZag-Baner  banner ubezpieczenia  sat montaz
polbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Urząd zajmie się choinką

peterborough christmas tree 1To miała być nie tylko piękna i oryginalna instalacja, ale także duża oszczędność w miejskiej kasie. Jednak 10-metrowa choinka, przyozdobiona srebrnymi bombkami, która już po raz czwarty ozdabia centrum Peterborough w okresie świątecznym, wzbudza przede wszystkim kontrowersje. Do tego stopnia, że jeden z radnych złożył wniosek, aby rada miasta zagłosowała nad pozbyciem się drzewka.

Pierwszy jarmak świąteczny w Peterborough City Market

jarmak swiateczny peterborough 2018Kolejne z miejskich świątecznych wydarzeń przed nami. Tym razem będzie to jarmark świąteczny – Christmas Fayre. Peterborough City Market przejdzie metamorfozę i zamieni się w piątek, 23 listopada, w zimową krainę z prawdziwego zdarzenia. Na gości czekać będzie m.in. muzyka, karuzele dziecięce oraz sam on czyli Święty Mikołaj.

Kolejne Aldi w Peterborough

aldi peterboroughWszystko wskazuje na to, że wiosną przyszłego roku powitamy kolejny sklep Aldi w Peterborough. Stosowne dokumenty zostały już złożone do Peterborough City Council. Jeśli urząd wyda pozytywną decyzję, to popularny supermarket zajmie wolną przestrzeń przy Peterborough One Retail Park, obok stacji paliw Esso, blisko ronda prowadzącego do miejscowości Eye.

Poundland zamyka sklep przy Bridge Street

poundland peterboroughWywieszone na szybach sklepu przy Bridge Street w Peterborough informacje o wielkiej wyprzedaży oznaczają tylko jedno: Poundland znika z centrum naszego miasta. Sklep musi opuścić lokal do dnia 10 listopada, w związku z otrzymanym wypowiedzeniem umowy najmu. Wystosował je nowy właściciel, który nabył budynek cztery miesiące temu za kwotę £700,000.

Bezpłatny przegląd auta w Peterborough

przeglad auta peterboroughZima zbliża się do nas wielkimi krokami, zatem warto się na nią przygotować. W czwartek, 25 października, mieszkańcy Peterborough będą mogli skorzystać z bezpłatnego zimowego przeglądu swoich samochodów, dzięki współpracy The Cambridgeshire and Peterborough Road Safety Partnership oraz firmy Kwik Fit.

Zabójstwo przy Oakdale Avenue

morderstwo oakdale avenue peterboroughOsiemnastoletnia mieszkanka naszego miasta została dzisiaj aresztowana przez policję w związku z podejrzeniem popełnienia zabójstwa. Wcześniej, tuż po godzinie 7 rano, służby zostały wezwane na Oakdale Avenue w Peterborough, gdzie zaniepokojenie wzbudził stan mężczyzny, który przebywał w zaparkowanym samochodzie. Okazało się, że dwudziestokilkulatek nie żyje.

Półmaraton Perkins – harmonogram zamknięcia dróg

perkins 2016Już w ten weekend w naszym mieście ponownie zagości jedno z najważniejszych w całym regionie wydarzeń sportowych. Perkins Great Eastern Run odbędzie się w niedzielę, 14 października. W tym dniu, aby zagwarantować sprawny przebieg imprezy, niektóre z ważnych i głównych dróg w Peterborough zostaną czasowo zamknięte.

Randki rekrutacyjne w Peterborough

job dating queensgate peterboroughPrzed poszukującymi zatrudnienia w naszym mieście osobami kolejna szansa na spotkanie z potencjalnymi pracodawcami. Tym razem jednak w bardzo nietypowej, acz zyskującej coraz większą popularność, formie randki rekrutacyjnej, wzorowanej na „speed dating”, która znacząco różni się od formalnej rozmowy kwalifikacyjnej.

Śmiertelny wypadek w fabryce w Peterborough

wybuch peterborough glDo tragedii, w wyniku której jedna osoba poniosła śmierć, doszło wczoraj w fabryce asortymentu pirotechnicznego Le Maitre przy Fourth Drove (Fengate) w Peterborough. Właśnie tam, około godziny 10:37 rano, nastąpiła eksplozja. Szczegóły incydentu nie są jeszcze znane – wiadomo, że pogotowie, które zostało wezwane na miejsce, zauważyło dym wydobywający się z dachu jednego z budynków firmy.

BadRhino w Peterborough

badrhino peterboroughDobra wiadomość dla wszystkich dobrze zbudowanych panów w naszym mieście. Na rogu ulic Bridge Street i Bourges Boulevard, w lokalu centrum handlowego Rivergate, od kilku dni znajduje się sklep BadRhino. Marka to część firmy Yours Clothing, która ma swoją siedzibę w Peterborough – a sklep w Rivergate stał się trzecim butikiem w całym UK.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
ABC