1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 22.10.2018
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

To już dzisiaj – rozpoczyna się remont Bourges Boulevard i prace przy Long Causeway

long_causeway_peterboroughDzisiaj, tj. 27 maja, rozpoczynają się prace remontowe na jednej z najważniejszych ulic miasta, Bourges Boulevard. O remoncie informowaliśmy Was już jakiś czas temu. Utrudnienia w komunikacji potrwają przez rok (z małą przerwą w okresie przed i po Bożym Narodzeniu). Wciąż jednak można będzie dotrzeć do parkingów Queensgate i na dworzec kolejowy. Ruch drogowy zostanie ograniczony do jednej linii w danym kierunku.

Więcej o remoncie trasy przeczytacie tutaj: http://www.peterboroughpl.com/index.php?option=com_content&view=article&id=2738:rozpoczyna-sie-przebudowa-bourges-boulevard-prace-potrwaja-az-rok&catid=107

Również dzisiaj startuje proces ulepszenia Long Causeway. Tą ulicę zna chyba każdy z nas; prowadzi od Placu Katedralnego do Broadway. Główną zmianą stanie się budowa miejskiego skweru z zaokrąglonymi ławkami. Pojawią się też nowe stojaki rowerowe i nowa kostka brukowa. Przestrzeń zostanie oczyszczona i doświetlona. Prace rozpoczną się od odcinka przy Placu Katedralnym, a zakończą przy skrzyżowaniu z Westgate w okolicach listopada tego roku.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
ABC