1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 25.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Jubileusz w Perkins Engines

Perkins peterboroughpl.comFirma Perkins Engines wyprodukowała swój 20-milionowy silnik. Jubileuszowy egzemplarz opuścił linię produkcyjną w oddziale firmy w Peterborough, który zatrudnia również polskich pracowników. To ważne wydarzenie nastąpiło po 81 latach od powołania firmy do życia, a świętowano je w podczas kameralnej uroczystości z udziałem 70 pracowników, w obecności prezydenta Perkins Engines, Ramina Younessi.

Wyprodukowanie 20-milionowego silnika jest znaczącym sukcesem, z którego jesteśmy dumni - skomentował Younessi – Każdy oddział naszej firmy przyczynił się do osiągnięcia tego kamienia milowego. Jestem za to wdzięczny i dziękuję wszystkim pracownikom.

Szacuje się, że ze wszystkich 20 milionów silników, wytworzonych przez Perkins Engines, 4.5 miliona wciąż jest w użyciu. We wszystkich swoich fabrykach w UK, USA, Brazylii i Chinach, firma jest w stanie wyprodukować 800,000 silników rocznie. 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC