1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.1.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Jubileusz w Perkins Engines

Perkins peterboroughpl.comFirma Perkins Engines wyprodukowała swój 20-milionowy silnik. Jubileuszowy egzemplarz opuścił linię produkcyjną w oddziale firmy w Peterborough, który zatrudnia również polskich pracowników. To ważne wydarzenie nastąpiło po 81 latach od powołania firmy do życia, a świętowano je w podczas kameralnej uroczystości z udziałem 70 pracowników, w obecności prezydenta Perkins Engines, Ramina Younessi.

Wyprodukowanie 20-milionowego silnika jest znaczącym sukcesem, z którego jesteśmy dumni - skomentował Younessi – Każdy oddział naszej firmy przyczynił się do osiągnięcia tego kamienia milowego. Jestem za to wdzięczny i dziękuję wszystkim pracownikom.

Szacuje się, że ze wszystkich 20 milionów silników, wytworzonych przez Perkins Engines, 4.5 miliona wciąż jest w użyciu. We wszystkich swoich fabrykach w UK, USA, Brazylii i Chinach, firma jest w stanie wyprodukować 800,000 silników rocznie. 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Odszkodowania londyn anglia Birmingham , odszkodowania powypadkowe w uk , odszkodowania w milton keynes londynie odszkodowania w uk , wypadek w uk wypadek w london, szkocja
ABC