1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 22.10.2018
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Charty potrzebują nowego domu

charty_peterboroughTe dwa urocze charty, które widzicie na zdjęciu, zostały zaadoptowane w zeszłym roku przez pewną mieszkankę Peterborough. Niestety, u nowej właścicielki zdiagnozowano chorobę, przez którą zostało jej tylko 6 miesięcy życia. Henny (czarno-biała suka) i Led (czarny pies) pilnie potrzebują nowego domu. Najlepiej takiego, gdzie mogą zamieszkać wspólnie.

Psy świetnie się ze sobą dogadują. Są nauczone czystości. Przesypiają całe noce. Można je bez problemu zostawić same na 4-5 godzin. Nie ma także większych problemów przy wyprowadzaniu ich na spacer.

Led właśnie skończył 5 lat, a Henny będzie obchodzić swoje 6 urodziny w listopadzie.

Obecna właścicielka psów chciałaby je jak najdłużej zatrzymać, ale jeśli znajdzie się dla nich dobry, kochający dom – pieski zostaną do niego oddane natychmiast.

Wcześniejszą adopcją i obecnym poszukiwaniem nowego miejsca dla chartów zajmuje się organizacja charytatywna Lincolnshire Greyhound Trust (LGT). Przed adopcją LGT przychodzi z wizytą do nowych właścicieli. Koszt adopcji to datek w wysokości minimum 50 funtów. Wszyscy czworonożni podopieczni organizacji są zaszczepieni i wysterylizowani, mają bezpłatne 4-tygodniowe ubezpieczenie oraz posiadają chipy. Jednak w tej wyjątkowej sytuacji, w której są Led i Henny, Lincolnshire Greyhound Trust zapowiada, że udzieli psom dożywotniego wsparcia.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją tych dwóch piesków, skontaktujcie się z LGT:
Lincolnshire Greyhound Trust, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 01522 569825. 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Odszkodowania londyn anglia Birmingham , odszkodowania powypadkowe w uk , odszkodowania w milton keynes londynie odszkodowania w uk , wypadek w uk wypadek w london, szkocja
ABC