1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 27.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Bretton Water Park otwarty na sezon letni

bretton_water_park_peterboroughNajmłodsi mogą już pluskać się w Bretton Water Park, który został oficjalnie otwarty na kolejny sezon letni. Obiekt jest dostępny codziennie, od 10.30 do 18.30, aż do piątku, 29 sierpnia. To jedno z ulubionych przez dzieci miejsc w Peterborough. Jeśli jeszcze nie byliście tam z maluchami, to koniecznie zawitajcie do parku – Wasze pociechy będą całkowicie przemoczone i tym samym bardzo szczęśliwe!

Korzystanie z parku jest bezpłatne.

Miejsce jest wyposażone w ponad dziesięć urządzeń wodnych, które zagwarantują dzieciom najlepszą zabawę z wodą. A ponadto do dyspozycji jest plac zabaw, skate park i siłownia na świeżym powietrzu. W pobliżu znajdują się także toalety.

I tutaj ważna informacja: niemowlęta oraz najmniejsze dzieci mogą korzystać z parku wodnego pod warunkiem, że są ubrane w pieluchy do pływania. Ich ograniczona ilość jest zawsze do kupienia na miejscu, ale rodzice są przede wszystkim proszeni o przyniesienie takich pieluch ze sobą.

Obiektem z ramienia urzędu miejskiego zarządza firma Amey.

Adres:
Bretton Water Park, Flaxland, Peterborough, PE3 8DF

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC