1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 23.7.2019
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

David Over – nowy burmistrz Peterborough

david_over_peterboroughRadny David Over, decyzją swoich kolegów z rady miasta, obejmuje od dzisiaj stanowisko Mayor of Peterborough. Jako radny, przez siedemnaście lat reprezentował miejscowość Barnack. Przez większość swojego życia zawodowego uczył historii oraz religii w Peterborough i Sawtry. Od 33 lat jest szczęśliwym małżonkiem – wraz ze swoją żoną Jackie doczekali się dwójki, dorosłych już, dzieci; Kate i Tima.

- Chciałbym podziękować moim kolegom za ofiarowanie mi oraz mojej żonie tego zaszczytu i szansy promowania sukcesu naszego miasta – komentował zaraz po ogłoszeniu decyzji o wyborze burmistrz Over – Peterborough to miasto możliwości. Stoją przed nim jednak wielkie wyzwania, którym musimy sprostać. Dlatego będę oczekiwał od wszystkich radnych wysiłku w tym kierunku. W szczególności, najwyższych standardów zachowania i debaty. Musimy dawać przykład mieszkańcom tego miasta. A mieszkańcy tego miasta są naszym najważniejszym priorytetem.

David Over urodził się w Preston. Studiował na uniwersytetach w Worcester i Manchester. Doktoryzował się w Leicester. Został wybrany członkiem Royal Society of Arts.

Jako Mayor of Peterborough będzie wspierać trzy organizacje charytatywne. Pierwszą jest Shine, organizacja pomagająca osobom z rozszczepem kręgosłupa i wodogłowiem. Druga to Little Miracles; dla dzieci specjalnej troski, niepełnosprawnych i chorych. Ostatnią natomiast jest Sailors, Soldiers and Airmen Families Association, wspomagająca żołnierzy, marynarzy i ich rodziny.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC