1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.1.2018
fizjoterapia 170x200MT 170x200px(bedfordpl) jumaro 2017 BANER ODSZKODOWANIA  ZigZag-Baner    sat montaz
anteny ulotkapolbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Szpital w Peterborough bardziej przyjazny dzieciom

szpital_peterboroughPersonel szpitala w Peterborough przystosowuje placówkę do potrzeb i wymagań najmłodszych pacjentów. W przyszłym miesiącu, w izbie przyjęć na pogotowiu, zostanie wydzielona specjalna, pediatryczna strefa – dzięki temu dzieci otrzymają pomoc z dala od dorosłych z przypadłościami, wymagającymi interwencji.

Od 1 czerwca szpital wprowadził także duże zmiany dla małych pacjentów, którzy muszą być leczeni ortopedycznie. Do tej pory dzieci dzieliły oddział wraz z dorosłymi chorymi. Obecnie, mają oddzielną klinikę, gdzie są przyjmowani przez konsultantów od ortopedii dziecięcej (Piers Mitchell oraz Mark Latimer). Specjalistów wspomagają również tzw. play specialists czyli osoby pomagające dzieciom zaadoptować się do warunków szpitalnych dzięki zabawie. Klinika dysponuje centrum zabaw, które sprawia, że wizyta w szpitalu nie jest nudna ani nie kojarzy się już tak źle najmłodszym pacjentom. Centrum jest wyposażone w telewizję HD, odtwarzacz Blu-ray oraz biblioteczkę filmów i gier.

Szpital w Peterborough zapowiada wprowadzanie dalszych udogodnień dla dzieci na swoich oddziałach.  

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Odszkodowania londyn anglia Birmingham , odszkodowania powypadkowe w uk , odszkodowania w milton keynes londynie odszkodowania w uk , wypadek w uk wypadek w london, szkocja
ABC