1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 16.11.2018
   accidentZigZag-Baner  banner ubezpieczenia  sat montaz
polbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Tesco rozdaje chleby ze swojej piekarni

tesco_peterboroughMiłą niespodziankę dla rezydentów dzielnicy Hampton przygotowało Tesco w Serpentine Green Shopping Centre. Pracownicy piekarni sklepowej rozdają bezpłatnie mieszkańcom świeżo upieczone bochenki chleba typu Tiger oraz kupony zniżkowe na zakup pieczywa. Akcja rozpoczęła się kilka dni temu i wciąż trwa.

Wysłannicy Tesco jeżdżą po dzielnicy vanem pełnym chleba i pukają do drzwi mieszkańców. Większość osób jest zaskoczona niespodziewanym i miłym prezentem.

Tesco chce w ten sposób podziękować najbliższym sąsiadom za cierpliwość i wyrozumiałość, jaką wykazali podczas niedawnego remontu sklepu.

Przypomnijmy, że oddział Tesco w centrum handlowym Serpentine Green przeszedł całkowitą metamorfozę; zmieniono ułożenie produktów oraz ogólny wystrój, dodano także nowe stanowiska handlowe (np. stację z gorącymi posiłkami na lunch) oraz opcję robienia zakupów „scan as you shop” (redukującą czas oczekiwania w kolejce i pozwalającą na bieżącą kontrolę wydatków podczas zakupów). 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Odszkodowania londyn anglia Birmingham , odszkodowania powypadkowe w uk , odszkodowania w milton keynes londynie odszkodowania w uk , wypadek w uk wypadek w london, szkocja
ABC