1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 27.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Dofinansowanie na naprawę dziur drogowych w Peterborough

dziura_drogowa_peterborough7,000 dziur drogowych naprawi urząd naszego miasta dzięki dofinansowaniu rządowemu. Ministerstwo Transportu przeznaczyło na ten cel £412,565 z funduszu dla urzędów, opiewającego na 168 milionów funtów. Czas na wykorzystanie tego zastrzyku finansowego jest do marca 2015, a urząd będzie musiał publikować kwartalne sprawozdania z przebiegu prac.

Przypomnijmy, że nie jest to pierwsza pomoc finansowa na naprawę dróg, jaką otrzymało nasze miasto w tym roku. W marcu Peterborough dofinansowano kwotą £325,057 ze specjalnego funduszu, przeznaczonego na kryzysowe sytuacje. Stało się tak ze względu na uszkodzenia na drogach, spowodowane warunkami pogodowymi.

Szacuje się, że koszt naprawy jednej dziury to około £52.

Być może w robotach drogowych pomoże machina, nazywana „smokiem”, którą nasz urząd, za pośrednictwem firmy Skanska, testował w ubiegłym miesiącu. Urządzenie do tej pory świetnie radziło sobie z topieniem lodu i śniegu na skandynawskich drogach, dzięki dyszy zionącej ogniem (stąd też i przyjęta nazwa). Na drogach natomiast, łatacz najpierw rozprowadza specjalną, bitumiczną substancję na powierzchni wymagającej naprawy. Następnie kładziony jest tłuczeń. Całość jest ubijana i traktowana skompresowanym powietrzem – natychmiast po tym jezdnia gotowa jest do użytku.

łatacz dziur peterborough

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC