1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 25.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

My Peterborough – aplikacja urzędu miasta dostępna do ściągnięcia

my peterboroughPeterborough City Council udostępnił specjalną aplikację na urządzenia mobilne, która znacznie ułatwi życie mieszkańcom naszego miasta. Od teraz, rezydenci będą mogli zgłosić m.in. brak terminowego wywozu śmieci, dziurę w drodze czy uszkodzenie na placu zabaw za pomocą kilku kliknięć.

 Mało tego, dzięki aplikacji otrzymamy odpowiedź na zgłoszony problem.

- Jeśli to dziura w drodze, powiemy, kiedy zostanie naprawiona. Jeśli śmieci, poinformujemy, kiedy zostaną wywiezione – komentuje radny Nigel North, którego widzimy także na poniższym zdjęciu, podczas używania aplikacji na komórce. – Aplikacja jest do ściągnięcia za darmo, a jeśli ktoś zauważy problem, wystarczy tylko nacisnąć przycisk i dać nam znać. To pozwoli nam i naszym partnerom na jeszcze lepsze wykonywanie pracy dla Peterborough, a mieszkańcy będą mogli brać w tym aktywny udział.

Aplikacja ma dzisiaj swoją premierę i posiada, póki co, siedem kategorii. Urząd jednak liczy na to, że jeszcze więcej działów zostanie już wkrótce dodanych. Aplikacja zawiera także dane kontaktowe do wszystkich radnych w mieście.

„My Peterborough” jest dostępna na IPhone i Android w sklepach Google Play i App Store. 

my peterborough aplikacja

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC