1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Dożywocie dla mordercy z Yaxley

morderca yaxley peterboroughplDean Harris, lat 20, który zamordował córeczkę swojej partnerki, został skazany na dożywocie. Do tej strasznej zbrodni doszło 21 listopada zeszłego roku, w domu przy Scott Drive w Yaxley. Amina Agboola miała tylko 2 latka, a szczegóły przestępstwa są po prostu makabryczne.

Tragedia wydarzyła się pod nieobecność matki dziewczynki, która wyszła z domu, powierzając opiekę nad dzieckiem swojemu chłopakowi. Z mężczyzną spotykała się od pięciu miesięcy. Tego dnia, Dean Harris wyładował swoją frustrację na dziewczynce z powodu ubrudzenia przez nią butów. Mężczyzna kopnął Aminę tak mocno, że dziewczynka – jak później opowiadał swojemu koledze z celi – „przeleciała dwa metry przez pokój”. Siła kopniaka była tak silna, że rozerwała wątrobę Aminy na pół.

Harris wezwał pogotowie i skłamał, że dziewczynka spadła z sedesu. Dziecko zostało natychmiast przewiezione do szpitala w Peterborough, jednak ze względu na dotkliwość obrażeń, nie udało się uratować jego życia.

Dean Harris przyznał się później do nieumyślnego spowodowania śmierci, ale zaprzeczył zarzutowi morderstwa. Inne zdanie w tym temacie miał Cambridge Crown Court, który skazał mężczyznę na dożywocie. Morderca będzie mógł starać się o wcześniejsze opuszczenie więzienia po odsiedzeniu w nim minimum 17 lat. 

Podczas procesu sądowego okazało się, że Amina miała jeszcze kilka innych obrażeń, w tym nieleczone złamanie nadgarstka.

Matka dziewczynki została uniewinniona od zarzutu spowodowania lub przyczynienia się do śmierci. 29-letnia kobieta została jednak skazana na 11 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 18 miesięcy za dwa zarzuty związanie z zaniedbaniem.

Mieszkanka Yaxley była w przeszłości wielokrotnie ostrzegana o ciemnej przeszłości swojego konkubenta; jego przemocy, kłopotach z narkotykami i znęcaniu się nad byłą partnerką.  

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC