1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 27.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Nowe nabytki miasta czyli drugie życie nieużywanych budynków w Peterborough

klub nocny peterboroughplNie ma chyba niczego bardziej przygnębiającego, jak spacer po centrum Peterborough lub innym obszarze naszego pięknego miasta wśród budynków – widm czyli pustych pomieszczeń handlowych, zajmowanych wcześniej przez sklepy, restauracje i inne biznesy. Jak donosi Peterborough Telegraph, część z nieużywanych lokali już niedługo odżyje, ponieważ wprowadzą się do nich nowe firmy.

Czy pamiętacie Pulse8 na Geneva Street? W miejsce dawnego klubu nocnego powstaną dwie restauracje oraz bar z jedzeniem na wynos, jeśli tylko pomysłodawcy uzyskają urzędowe pozwolenie na dokonanie stosownych zmian.

Budynek, w którym mieścił się kolejny, zamknięty od dekady, klub nocny Fifth Avenue, być może już wkrótce zatętni ponownie życiem. Obiekt został niedawno zakupiony, a licencja udzielona firmie Laxton Estates. 

W niedalekiej odległości, bo na ulicy New Road, na dole hotelu Travelodge, do otwarcia pod koniec września szykuje się nowa restauracja, Bollywood Nights. Zastąpi ona dawną, meksykańską Latinis.

Mała zmiana także na Cowgate. Restauracja chińska Gourmet Plaza, zamknięta pod koniec ubiegłego roku, powraca z tą samą kuchnią, ale pod inną nazwą.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC