1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 27.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Budowa nowego Aldi w Peterborough już pewna

aldi peterboroughO planach powstania nowego sklepu Aldi w dzielnicy Hampton informowaliśmy pod koniec lipca. Dzisiaj budowa supermarketu została zaakceptowana, co oznacza, że prace rozpoczną się pod koniec roku, jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Jeśli wszystko pójdzie sprawnie, nowy sklep zostanie otwarty na początku 2015 roku.

Sklep powstanie przy Brickburn Close, przy trasie A15, między Haddon House (ośrodek pomocy dla osób dotkniętych autyzmem) a nową siłownią Vivacity Premiere Fitness.

Nowe Aldi to także nowe miejsca pracy – szacuje się, że będzie ich aż 40.

Znakomita większość mieszkańców Hampton wypowiedziała się pozytywnie o sklepie Aldi w Hampton, który będzie trzecim supermarketem sieci w Peterborough. Inicjatywa chwalona jest przede wszystkim jako alternatywa dla Tesco, które w publicznej opinii staje się coraz droższe. Jedyny minus, jaki widzą rezydenci dzielnicy to fakt, że Aldi nie zostanie otwarte przed Wigilią.  

Przed świętami Bożego Narodzenia zakupy będzie można na pewno zrobić w nowym oddziale sklepu Waitrose, który zostanie otwarty w Peterborough już 30 października. Sklep do tej pory mieści się w centrum handlowym Queensgate, zostanie jednak przeniesiony do nowych pomieszczeń przy Majors Walk (obok Bourges Boulevard). Teren ten był kiedyś zajmowany przez Royal Mail, był tam również parking. A skoro o miejscach parkingowych mowa, Waitrose będzie ich posiadał około 240. Obecni pracownicy supermarketu w Queensgate zostaną przeniesieni do nowego oddziału – sklep zatrudni także 40 nowych osób.

Czekamy również na otwarcie drugiego sklepu TK Maxx, który od 25 września mieścić się będzie w Brotherhood Shopping Park przy Lincoln Road w Peterborough. Sklep prowadzi obecnie rekrutację i poszukuje 45 pracowników do swojej nowej filii. 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC