1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 26.3.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Dzień otwarty w Peterborough City Hospital

badanie piersi peterboroughMija 25 lat od momentu, kiedy szpital w Peterborough zaoferował pierwsze badanie piersi na oddziale Breast Unit. Z tej okazji, w dniu 27 września, w godzinach 9.30 – 12.30 odbędzie się świętowanie połączone z dniem otwartym. Zainteresowane panie będą mogły przyjść na oddział, zobaczyć dostępny sprzęt, porozmawiać z personelem i dowiedzieć się więcej o wykonywanych badaniach.

Dodatkowo, uhonorowane zostaną trzy, wieloletnie pracownice oddziału, które wykonują w nim swoje obowiązki od momentu jego powstania aż do teraz. Przypomnijmy, że oddział został powołany do życia w 1989 roku, jeszcze w Edith Cavell Hospital. Wtedy to usługi szpitalne rozszerzyły się o badania piersi, którymi zostały objęte panie w wieku od 50 do 64 lat, mieszkające w Peterborough.

Do odwiedzenia szpitala 27 września zachęca kierowniczka oddziału, Jayne Blackbourn, która zwraca uwagę, że dzień otwarty niemal zbiega się z obchodami miesiąca poświęconego profilaktyce raka piersi, który przypada na październik.

- Nie możemy doczekać się powitania wielu gości na naszym oddziale – komentuje Blackbourn – W ciągu ostatnich 25 lat zdołaliśmy zmienić życie wielu pacjentek dzięki wczesnemu wykryciu choroby i jej leczeniu. Jesteśmy dumni z naszej pracy i z chęcią uczcimy tą ważną rocznicę.

Każda pani, która zechce dołączyć do świętowania i uczestniczyć w dniu otwartym, proszona jest o telefon pod numer 01733 673059 w celu potwierdzenia swojej obecności. Na gości, na miejscu czeka poczęstunek oraz kawa i herbata. 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
Transport/ Przeprowadzki/ Laweta FULLTANS SERVICE LTD.
ABC