1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.1.2018
fizjoterapia 170x200MT 170x200px(bedfordpl) jumaro 2017 BANER ODSZKODOWANIA  ZigZag-Baner    sat montaz
anteny ulotkapolbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Utrudnienia w ruchu drogowym – remonty na trasie A1, North Bank i w Thorney

remont a1Przez najbliższe kilkanaście dni kierowcy podróżujący w okolicach Peterborough mogą doświadczyć utrudnień w ruchu drogowym, spowodowanych remontem na trasie A1 i lokalnych drogach. Największe prace szykują się na A1 (M) na wysokości miejscowości Sawtry pomiędzy Peterborough a Huntingdon.

Prace na wspomnianym, 3-milowym odcinku rozpoczną się w czwartek, 11 września i, zakładając przychylność pogody, potrwają aż do piątku, 17 października. Naprawa miała zacząć się już w zeszłym tygodniu, zabrakło jednak odpowiednich barierek bezpieczeństwa, niezbędnych do zamontowania na miejscu. Remontem objęta zostanie nawierzchnia drogi, a także oznaczenia pasów drogowych i odblaski.

Podczas trwania prac, różne pasy na remontowanym odcinku będą zamykane a dozwolona prędkość jazdy wyniesie 50 mil na godzinę. Na kierowców czekają także objazdy.

Po raz kolejny naprawiana będzie droga North Bank między Peterborough a Whittlesey, co oznacza jej zamknięcie na trzy dni, począwszy od środy, 10 września. Tutaj również pojawią się objazdy, przez: B1040, A47, A15, Parnwell Way, Oxney Road, Edgerley Drain Road oraz Pearces Road.

Natomiast od 15 września, ruch drogowy zostanie wyłączony na drogach The Green i Church Street w Thorney. Na tych odcinkach prace remontowe potrwają także trzy dni.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Odszkodowania londyn anglia Birmingham , odszkodowania powypadkowe w uk , odszkodowania w milton keynes londynie odszkodowania w uk , wypadek w uk wypadek w london, szkocja
ABC