1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 17.2.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Utrudnienia w ruchu drogowym – remonty na trasie A1, North Bank i w Thorney

remont a1Przez najbliższe kilkanaście dni kierowcy podróżujący w okolicach Peterborough mogą doświadczyć utrudnień w ruchu drogowym, spowodowanych remontem na trasie A1 i lokalnych drogach. Największe prace szykują się na A1 (M) na wysokości miejscowości Sawtry pomiędzy Peterborough a Huntingdon.

Prace na wspomnianym, 3-milowym odcinku rozpoczną się w czwartek, 11 września i, zakładając przychylność pogody, potrwają aż do piątku, 17 października. Naprawa miała zacząć się już w zeszłym tygodniu, zabrakło jednak odpowiednich barierek bezpieczeństwa, niezbędnych do zamontowania na miejscu. Remontem objęta zostanie nawierzchnia drogi, a także oznaczenia pasów drogowych i odblaski.

Podczas trwania prac, różne pasy na remontowanym odcinku będą zamykane a dozwolona prędkość jazdy wyniesie 50 mil na godzinę. Na kierowców czekają także objazdy.

Po raz kolejny naprawiana będzie droga North Bank między Peterborough a Whittlesey, co oznacza jej zamknięcie na trzy dni, począwszy od środy, 10 września. Tutaj również pojawią się objazdy, przez: B1040, A47, A15, Parnwell Way, Oxney Road, Edgerley Drain Road oraz Pearces Road.

Natomiast od 15 września, ruch drogowy zostanie wyłączony na drogach The Green i Church Street w Thorney. Na tych odcinkach prace remontowe potrwają także trzy dni.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC