1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 27.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Dożywocie dla Litwina z Peterborough za zabicie 9-tygodniowej córki

aurimas medvedevas peterboroughplMężczyzna, który przyznał się do zabójstwa swojej 9-tygodniowej córki, został skazany na dożywocie i będzie musiał odsiedzieć w więzieniu przynajmniej 22 lata. Aurimas Medvedevas dopuścił się brutalnego zachowania wobec swojej córeczki, kiedy został z nią sam w domu przy Clifton Avenue, West Town w Peterborough, 5 września zeszłego roku.

Obrażenia, jakich doznała dziewczynka, były ogromne. Jej ojciec pobił ją, szarpał i pchał. U Aukse, bo tak miało na imię dziecko, stwierdzono siniaki i rany na całym ciele. Sekcja zwłok wykazała, że urazy były porównywalne do tych, które wystąpiłyby podczas wypadku samochodowego.

Matka dziewczynki, 24-letnia Dzesika Urbikaite, wróciła feralnego dnia do domu około godziny 22.30. Był to jej pierwszy dzień w pracy po urlopie macierzyńskim. Matka zastała swoje zimne i nieprzytomne dziecko w łóżeczku i udała się wraz z jego ojcem na pogotowie do szpitala w Peterborough. Niestety, dziewczynka była już wtedy martwa.

Kilka godzin później policja dokonała aresztowania rodziców w szpitalu po tym, jak jeden z lekarzy wyraził swoje zaniepokojenie ilością obrażeń dziecka.

Aurimas Medvedevas napierw uczestniczył w procesie sądowym, aby w piątek, 19 września, przyznać się do winy, a dzisiaj, 25 września, usłyszeć wymierzoną karę. 

- Medvedevas nie chciał zajmować się swoją córeczką, a swój sprzeciw wyraził wyjątkowo brutalnie – komentuje Jon Hutchinson z Bedfordshire, Cambridgeshire and Hertfordshire Major Crime Unit – Obrażenia dziecka były podobne do tych z wypadku samochodowego lub upadku z pierwszego piętra. Ojciec zaniechał szukania pomocy, która mogłaby ocalić życie jego dziecka, skłamał o przyczynach tragedii przy aresztowaniu i kontynuował mówienie nieprawdy podczas procesu sądowego. Matka Aukse próbuje teraz odbudować swoje życie i mam nadzieję, że dzisiejszy wyrok i wymierzona sprawiedliwość, choć trochę jej to ułatwi. 

 

Komentarze   

+1 #1 coben 2014-09-26 20:24
za mało, śmierć za śmierć, zwłaszcza w takim przypadku!!!
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC