1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 24.3.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Amazon utworzy 1000 nowych etatów w swoich centrach dystrybucji, również w Peterborough

amazon peterboroughFirma Amazon ogłosiła dzisiaj, że zamierza w ciągu kilku kolejnych miesięcy stworzyć 1000 nowych, stałych miejsc pracy w centrach dystrybucji na terenie Wielkiej Brytanii. Oznacza to, że zwiększy się liczba etatów w oddziale w Peterborough. W chwili obecnej, we wszystkich centrach dystrybucji i obsługi klienta w UK, na umowie zatrudnionych jest ponad 6,000 pracowników.

- W okresie ostatnich dwóch lat zatrudniliśmy ponad 2,000 osób i cieszymy się, że obecnie będziemy mogli zatrudnić kolejny 1,000 – powiedział John Tagawa, dyrektor ds. operacyjnych – Dzień w dzień koncentrowaliśmy się na naszych klientach i ich zakupach w naszej firmie i teraz, gdy mamy wysokie zapotrzebowanie na sprzedawane produkty, możemy powiększyć utalentowane grono naszych pracowników. 

Amazon do tej pory zainwestował ponad bilion funtów w swoje działania operacyjne w UK, w tym w osiem dużych centrów dystrybucji w Peterborough, Hemel Hempsted, Milton Keynes, Swansea, Dunfermline, Inverclyde, Doncaster i Rugeley. Ich pracownicy wykonują obecnie swoje obowiązki na czterech 10-godzinnych zmianach, co w rezultacie daje im trzy dni wolne każdego tygodnia. To oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy, ze względu na mniejszą ilość wizyt w pracy. Płace zaczynają się od średnio £7.39 za godzinę, a po dwóch latach wzrastają do £8.90. Dodatkowo, pracownicy korzystają z prywatnego ubezpieczenia medycznego, planu emerytalnego, ubezpieczenia na życie czy zniżek dla personelu.

Póki co nie wiadomo, ile z puli 1000 nowych miejsc pracy przypadnie w udziale oddziałowi w naszym mieście.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC