1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Sukces Peterborough pod względem rekordowo niskiego poziomu bezrobocia

bezrobocie peterborough 1Bezrobocie w naszym mieście osiągnęło najniższy w tym roku poziom. Osób pobierających zasiłek Jobseeker's Allowance we wrześniu było o 304 mniej niż w sierpniu. To o 33% mniej niż na początku tego roku (styczeń 2014). Ten wynik jest większy niż spadek na poziomie krajowym (27%) i regionalnym (31%). Bezrobotnych w Peterborough w styczniu było 4,553, w sierpniu - 3,322 oraz 3,018 we wrześniu.

- To fantastyczna wiadomość dla mieszkańców Peterborough – komentuje Marco Cereste, przewodniczący rady miejskiej – Zbiega się ona z ogloszeniami firmy Amazon i Royal Mail o utworzeniu setek nowych miejsc pracy dla miasta. Ostatnio widzimy obiecujące znaki dotyczące przyszłego dobrobytu Peterborough. Dodatkowo, niedawny raport „Centre for Cities Outlook 2014" wyróżnił Peterborough jako miasto z drugim, najwyższym wzrostem stanowisk pracy w sektorze prywatnym w UK. Nie jest sekretem, że mamy wielkie aspiracje względem naszego rozwoju. Opublikowane liczby tylko potwierdzają, że przewodzimy tam, gdzie inni próbują nadążyć.

 

Komentarze   

-1 #1 Agnieszka 2014-10-15 17:40
Bzdura...Ja od miesiaca próbuje znaleźć prace i nic.Do Amazonu nie mogę bo mi godziny nie pasują (nie mam co z dzieckiem zrobic) i do Royal Mail też nie mogę bo aplikowałam o prace dwa miesiace temu (pracy nie dostałam) wiec teraz moge aplikowac ponownie za 4 miesiace...Wiec z czego sie cieszyc. Wyglada na to,ze Amazon i Royal Mail tylko daja prace...Jestem zarejestrowana w wielu agencjach ale czekac na telefon wiec czekam ponad miesiac...
Cytować
+2 #2 Stefciu 2014-10-18 09:36
zacznij chodzić po restauracjach, wiele teraz szuka dodatkowej obsługi. Warto.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC