1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.10.2018
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Pozostałości huraganu Gonzalo przyczyną żółtego alarmu pogodowego dla Peterborough

gonzalo ukBardzo silny wiatr o prędkości dochodzącej nawet do 100 kilometrów na godzinę i obfite opady deszczu – takich warunków atmosferycznych możemy spodziewać się począwszy od dzisiejszej nocy i przez cały wtorek. Zła aura wywołana zostanie przez pozostałości huraganu Gonzalo, które właśnie docierają nad Wyspy i obejmie większość kraju, w tym Peterborough i hrabstwo Cambridgeshire.

Biuro meteorologiczne w swoim ostrzeżeniu zapowiada, że poniedziałkowa noc będzie mokra i wietrzna – jednak najsilniejszego wiatru należy się spodziewać we wtorek rano (21 października).

Mieszkańcy Peterborough muszą liczyć się nie tylko z niesprzyjającą pogodą, ale również z potencjalnymi utrudnieniami w ruchu drogowym oraz szkodami spowodowanymi przez połamane drzewa.

W momencie publikacji tego artykułu, żółty alarm pogodowy miał obowiązywać do wtorku, do godziny 18.00.

Huragan Gonzalo spustoszył w zeszłym tygodniu Bermudy. W środku tygodnia, jego pozostałości da się odczuć także w Polsce, gdzie spodziewane jest znaczne ochłodzenie temperatury, a nawet pierwsze opady śniegu.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Odszkodowania londyn anglia Birmingham , odszkodowania powypadkowe w uk , odszkodowania w milton keynes londynie odszkodowania w uk , wypadek w uk wypadek w london, szkocja
ABC