1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 24.3.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Od niedzieli, 30 listopada, zmienia się sposób, w jaki kierowcy opłacają przejazd przez Dartford Crossing

Dartford Crossing przejazdO nowym sposobie opłaty za przejazd Dartford Crossing informowaliśmy już niejednokrotnie na naszej stronie. Dart Charge, ograniczająca kolejki i korki przy przeprawie oraz sprawiająca, że kierowcy nie będą musieli zatrzymywać się przy płatnych bramkach, wchodzi w życie od niedzieli, 30 listopada, od godziny 6.00. Ostatnia opłata gotówką przy bramkach zostanie pobrana w sobotę, około godziny 22.00.

Od niedzieli kierowcy uzyskają więcej możliwości uiszczania opłaty za przejazd, płacąc albo z wyprzedzeniem, albo już po fakcie, przy pomocy internetu, telefonu, poczty lub w specjalnych punktach payzone.

Kierowcy mogą już rejestrować się na stronie internetowej, aby dokonywać opłat i tym samym zaoszczędzić do jednej trzeciej kosztów przeprawy: http://www.gov.uk/dart-charge. Rejestracja nie jest jednak konieczna, można dokonać jednorazowej opłaty za przejazd bez zakładania stałego konta.

Kwota, jaką płacimy za korzystanie z Dartford Crossing w godzinach 6.00 – 22.00, z dniem 30 listopada ulega zwiększeniu. O nowych stawkach, a także najczęściej zadawanych w związku z Dart Charge pytaniach, możecie przeczytać tutaj:

http://www.peterboroughpl.com/index.php?option=com_content&view=article&id=3021:dartford-crossing-likwidacja-platnych-bramek-i-wprowadzenie-dart-charge-juz-pod-koniec-listopada&catid=107:aktualnosci&Itemid=318

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
Transport/ Przeprowadzki/ Laweta FULLTANS SERVICE LTD.
ABC