1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 22.2.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Strażacy wyruszają na świąteczną jazdę

yaxley christmas rideTo już tradycja, że każdego grudnia, ochotnicy straży pożarnej wyruszają na przejażdżkę saniami, w towarzystwie samego świętego Mikołaja. Spotkać ich będzie można na ulicach Yaxley od poniedziałku, 15 grudnia. Uroku wydarzeniu dodaje fakt, że każdego dnia jazda zaczyna się o 18.30, kiedy panuje już ciemność – oświetlone sanie z Mikołajem prezentują się w tej scenerii prawdziwie świątecznie.

Yaxley Christmas Ride potrwa przez cztery dni, do czwartku, 18 grudnia. Sanie wraz z Mikołajem i strażakami pojadą czterema różnymi trasami (mapę przejazdu publikujemy poniżej). Mieszkańcy i goście będą mogli podchodzić do sań, porozmawiać i przekazać datek na cele charytatywne. Dzieci z kolei na pewno ucieszą się z możliwości zobaczenia oraz przywitania się z Mikołajem.

Wydarzenie jest organizowane nieprzerwanie od ponad czterdziestu lat.

- Taka jazda to fantastyczna okazja dla strażaków, aby wybrać się do lokalnej społeczności, zagrać świąteczną muzykę i kolędy oraz wprawić wszystkich w prawdziwie uroczysty nastój, podczas zbiórki funduszy na cele charytatywne – komentuje Jamie Bovington, strażak z Yaxley, który bierze udział w przygotowaniu imprezy. – Dla mieszkańców Yaxley to stała tradycja. Wszyscy w naszej remizie są dumni, mogąc w niej uczestniczyć.

Dochód z tegorocznej zbiórki zostanie przeznaczony na rzecz The Firefighters Charity, SANDS (Stillbirth And Neonatal Death Society) oraz British Dyslexia Association.

Poniższa mapa obrazuje przejazd sań; 15 grudnia niebieską trasą, 16 grudnia czerwoną, 17 grudnia zieloną i na koniec, 18 grudnia, trasą fioletową:

yaxley christmas ride mapa

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC