1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 23.9.2018
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Strażacy wyruszają na świąteczną jazdę

yaxley christmas rideTo już tradycja, że każdego grudnia, ochotnicy straży pożarnej wyruszają na przejażdżkę saniami, w towarzystwie samego świętego Mikołaja. Spotkać ich będzie można na ulicach Yaxley od poniedziałku, 15 grudnia. Uroku wydarzeniu dodaje fakt, że każdego dnia jazda zaczyna się o 18.30, kiedy panuje już ciemność – oświetlone sanie z Mikołajem prezentują się w tej scenerii prawdziwie świątecznie.

Yaxley Christmas Ride potrwa przez cztery dni, do czwartku, 18 grudnia. Sanie wraz z Mikołajem i strażakami pojadą czterema różnymi trasami (mapę przejazdu publikujemy poniżej). Mieszkańcy i goście będą mogli podchodzić do sań, porozmawiać i przekazać datek na cele charytatywne. Dzieci z kolei na pewno ucieszą się z możliwości zobaczenia oraz przywitania się z Mikołajem.

Wydarzenie jest organizowane nieprzerwanie od ponad czterdziestu lat.

- Taka jazda to fantastyczna okazja dla strażaków, aby wybrać się do lokalnej społeczności, zagrać świąteczną muzykę i kolędy oraz wprawić wszystkich w prawdziwie uroczysty nastój, podczas zbiórki funduszy na cele charytatywne – komentuje Jamie Bovington, strażak z Yaxley, który bierze udział w przygotowaniu imprezy. – Dla mieszkańców Yaxley to stała tradycja. Wszyscy w naszej remizie są dumni, mogąc w niej uczestniczyć.

Dochód z tegorocznej zbiórki zostanie przeznaczony na rzecz The Firefighters Charity, SANDS (Stillbirth And Neonatal Death Society) oraz British Dyslexia Association.

Poniższa mapa obrazuje przejazd sań; 15 grudnia niebieską trasą, 16 grudnia czerwoną, 17 grudnia zieloną i na koniec, 18 grudnia, trasą fioletową:

yaxley christmas ride mapa

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
ABC