1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 17.1.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

W Peterborough powstanie nowa szkoła - Hampton Gardens Academy

hampton gardensHampton Gardens, nowa wolna szkoła, która wyedukuje 1200 uczniów w wieku 11-16 lat oraz 300 uczęszczających do sixth-form, otrzymała zgodę od brytyjskiego ministerstwa edukacji na powstanie. Swoje funkcjonowanie placówka rozpocznie we wrześniu 2017 roku w nowej dzielnicy obok Hampton, również noszącej nazwę Hampton Gardens.

Szkołą pokieruje Hampton Academies Trust; organizacja, która ma na swoim koncie efektywne zarządzanie Hampton College od 2005 roku.

Do szkoły będą mogli zapisać się nie tylko ci uczniowie z Hampton, ale także młodzież mieszkająca w Yaxley i Farcet.

Hampton Gardens Academy wzbogaci edukacyjną ofertę w okolicy, obok dwóch szkół podstawowych i kolejnej, powstałej przy Hampton College.

Powstanie nowej szkoły zostanie sfinansowanie z dotacji a także z 30 milionów funtów, przeznaczonych przez Peterborough City Council oraz Cambridgeshire County Council. 

Obecnie w ramach tzw. wolnych szkół, Wielka Brytania dysponuje prawie 250,000 miejsc dla uczniów. Hampton Gardens to jedna z 49 placówek, których powstanie ogłosił dzisiaj rząd. 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Odszkodowania londyn anglia Birmingham , odszkodowania powypadkowe w uk , odszkodowania w milton keynes londynie odszkodowania w uk , wypadek w uk wypadek w london, szkocja
ABC