1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 27.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Westgate Arcade w Peterborough zyska nowy wygląd

westgate arcade peterboroughJuż w maju rozpocznie się remont arkady Westgate w centrum handlowym Queensgate w Peterborough. To miejsce kojarzy chyba każdy mieszkaniec naszego miasta; łączy ono kompleks handlowy z ulicą Westgate tuż przy Bull Hotel. Właśnie tam znajduje się m.in. salon fryzjerski Pkai Hair czy sklep Maysons. Westgate Arcade ze swoimi 27 punktami handlowo-usługowymi zyska odświeżony i spójny wygląd m.in. dzięki nowym szyldom.

Właściciele centrum handlowego już podzielili się swoimi planami z wynajmującymi pomieszczenia handlowcami oraz usługodawcami, którzy z kolei uznali, że taka inicjatywa może przynieść tylko same korzyści. Miejsce bowiem stanie się atrakcyjniejsze dla klientów, tym samym umacniając pozycję Queensgate jako jednej z wiodących galerii w rejonie East of England.

Choć na efekt prac remontowych przyjdzie nam jeszcze poczekać, to już teraz wiemy, że w wybranej, nowej kolorystyce przeważać będą barwy szare i niebieskie.

Całość arkady zostanie wyposażona w oświetlenie LED.

Remont Westgate Arcade to jeden z czterech kroków nowych właścicieli Queensgate (Invesco) i zarządców (Lend Lease), prowadzących do ulepszenia i uatrakcyjnienia Queensgate. Wcześniej zajęto się parkingami przy galerii. Podpisano również osiem nowych umów z najemcami, m.in. Burger Co oraz Lakeland.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC