1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 26.3.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Żegnamy restaurację EMBE

embe restauracja 1Kolejna restauracja w Peterborough nie przetrwała na lokalnym rynku gastronomicznym. Mowa o miejscu przy Burghley Road, w niedalekiej odległości od Job Centre, serwującym specjały kuchni karaibskiej. O zamknięciu restauracji EMBE, które nastąpiło tydzień temu, poinformował za pomocą mediów społecznościowych jej właściciel, Nick Rutta.

- Z przykrością zawiadamiamy, że po pięciu latach zamykamy naszą restaurację. Dziękujemy wszystkim naszym klientom; zarówno tym, którzy odkryli nas niedawno, jak i naszym stałym gościom – czytamy w oświadczeniu.

Restauracja EMBE, której nazwa oznaczała "mango", na przestrzeni lat stała się ulubionym miejscem dla wielu rodzin, które hucznie urządzały w niej urodziny czy świętowały inne uroczystości. W czwartki goście mogli korzystać z opcji bufetowej. Podczas weekendowych wieczorów w EMBE często urządzano koncerty lokalnych artystów i organizowano zabawę tematyczną. To właśnie tam, na samym początku, grał najpopularniejszy zespół reggae w Peterborough – Tallawah.

Kuchnię EMBE w szczególności cenili wegetarianie i weganie, którzy wśród pozycji w menu zawsze mogli odnaleźć coś pysznego do zjedzenia.

Do hitów kulinarnych restauracji zaliczała się m.in. pikantna potrawa jambalaya czyli połączenie ryżu, piersi z kurczaka, chorizo, dużych krewetek, kolczocha, świeżego pomidora, papryki i marchewki. Furorę robiły także wszystkie dania BBQ.

Nie wiadomo, co powstanie w miejscu EMBE i jakie będą dalsze losy właściciela restauracji, który od wielu lat serwuje mieszkańcom Peterborough pyszne smakołyki.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC