1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Policja ustaliła tożsamość kobiety zamordowanej przy Mayor's Walk w Peterborough

morderstwo peterborough 8aSłużby policyjne podały dzisiaj do wiadomości publicznej tożsamość zamordowanej kobiety, której ciało bez głowy, rąk i nóg odnaleziono w piątek, 5 czerwca. Ofiara to Ramute Butkiene, lat 42, pochodząca z Litwy.

Kobieta mieszkała przy Mayor's Walk, miała jedno dziecko i wykonywała różne prace przez agencje na terenie Peterborough. Członkowie jej rodziny w Peterborough i Litwie zostali już poinformowani – będą na bieżąco otrzymywać wszystkie ustalenia policyjnego śledztwa.

Dziecko Ramute jest bezpieczne i przebywa wraz z rodziną w swoim kraju.

Do tej pory, na terenie Peterborough, policjanci znaleźli niektóre szczątki kobiety – poszukiwania kolejnych są dzisiaj kontynuowane.

Sekcja zwłok, przeprowadzona w poniedziałek, nie wskazała, jak doszło do śmierci Litwinki.

Przypomnijmy, że w ubiegłą niedzielę policja zatrzymała podejrzanego o morderstwo, 57-letniego Litwina, który znajduje się w areszcie w Thorpe Wood Police Station.

Nasze dotychczasowe artykuły na temat tej sprawy:

http://www.peterboroughpl.com/index.php?option=com_content&view=article&id=3179:morderstwo-przy-mayor-s-walk-policja-z-peterborough-poszukuje-obywatela-litwy&catid=107&Itemid=318
http://www.peterboroughpl.com/index.php?option=com_content&view=article&id=3181:policja-aresztowala-vitautasa-jokubauskasa&catid=107&Itemid=318 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC