1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 21.3.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Morderstwo przy Mayor's Walk – policja z Peterborough poszukuje obywatela Litwy

litwin peterborough 1Funkcjonariusze policyjni chcą odnaleźć 57-letniego Litwina, Vitautasa Jokubauskasa, który jest najemcą nieruchomości przy Mayor's Walk, gdzie wczoraj odnaleziono zmasakrowane ciało kobiety.

Mężczyzna był ostatnio widziany tydzień temu, w sobotę 30 maja, w drodze do pracy w Huntingdon ze swoim kolegą. Policja potwierdziła, że w miejscu zamieszkania Jokubauskasa zastano walizkę z korpusem kobiety, bez rąk, nóg oraz głowy.

Policja nie zidentyfikowała jeszcze zwłok - może to potrwać nawet do kilku dni.

Służby chcą również odnaleźć kobietę, partnerkę Litwina, o której wiadomo jedynie tyle, że także pochodzi z Litwy, ma około 40 lat i jest brunetką o szczupłej budowie ciała.

Policyjne czynności trwają obecnie w otoczonym przez policyjny kordon miejscu zdarzenia.

Ciało zostało już przewiezione na sekcję zwłok, która odbędzie się w naszym szpitalu w poniedziałek.

- Chcemy jak najszybciej odnaleźć Vitautasa Jokubauskasa – oznajmia w swoim komentarzu policja – Jesteśmy również bardzo zanipokojeni brakiem wiadomości o jego partnerce, która nie była widziana od dłuższego czasu. Trwa dochodzenie, które ma ustalić, gdzie dokładnie dokonano zbrodni. Naszym priorytetem jest teraz odnalezienie Jokubauskasa i zidentyfikowanie ciała.

Policja prosi wszystkich mieszkańców miasta o pomoc; jeśli ktokolwiek widział Litwina lub rozpoznaje opis jego partnerki, funkcjonariusze namawiają do natychmiastowego kontaktu z policją (numer 101 - Beds, Cambs and Herts Major Crime Unit lub anonimowo pod 0800 555111).

Pod żadnym pozorem, jeśli zobaczymy poszukiwanego mężczyznę, nie wolno się do niego zbliżać – w takiej sytuacji trzeba bezzwłocznie zadzwonić na policję.

Poniżej zdjęcia Vitautasa Jokubauskasa z 2012 i 2014 roku:

litwin peterborough 1

litwin peterborough 2

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC