1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Rozbudowa Queensgate; powstanie kino i 7 nowych restauracji

nowe queensgate 2Właściciele i zarządcy centrum handlowego Queensgate w Peterborough – Lend Lease oraz Invesco – ogłosili plany rozbudowy obiektu oraz utworzenia kilkuekranowego kina i centrum restauracyjnego, połączonych z nowymi sklepami. Wszystko na powierzchni ponad siedmiu tysięcy metrów kwadratowych, wygospodarowanych we współpracy ze sklepem John Lewis, który zgodził się udostępnić nieużywaną część swojego magazynu.

Plany przechodzą teraz niezbędne konsultacje i oczekują na pozwolenia. Jeśli wszystko pójdzie po myśli inicjatorów, rozbudowa rozpocznie się na początku przyszłego roku i zostanie zakończona w 2018 roku.

Już wiadomo, że sklep Next zgodził się na przeprowadzkę do większego miejsca handlowego w nowym kompleksie. Trwają też zaawansowane rozmowy z wiodącą siecią kinową oraz restauracjami.
Szacuje się, że rozbudowa da szansę 200 osobom na zatrudnienie, powiększając personel pracujący w Queensgate o 10%.

Przypominamy, że powyższa informacja zbiega się z faktem remontu Westgate Arcade, o którym pisaliśmy już wcześniej:
http://www.peterboroughpl.com/index.php?option=com_content&view=article&id=3148:westgate-arcade-w-peterborough-zyska-nowy-wyglad&catid=107:aktualnosci&Itemid=318

Nie bez znaczenia pozostają także działania konkurencyjnych względem Queensgate podmiotów. Oferta handlowo-rozrywkowa w Peterborough ciągle się ulepsza, co sprawia, że dane miejsca muszą walczyć o klientów i ich zainteresowanie. Przykładów wcale nie trzeba szukać daleko; tuż obok Queensgate powstanie nowa inwestycja o nazwie North Westgate, którą opisaliśmy tutaj:
http://www.peterboroughpl.com/index.php?option=com_content&view=article&id=3131:north-westgate-i-fletton-quays-nowe-inwestycje-w-peterborough&catid=23&Itemid=101

Część mieszkańców Peterborough wydaje się być bardzo zadowolona ze wszystkich zapowiedzi i nowości. Niektórzy jednak wskazują, że pomysły właścicieli Queensgate są pozbawione sensu i skrojone jako szybka odpowiedź na działania konkurencji. Pytają, czy miasto rzeczywiście potrzebuje dwóch kin obok siebie w Quuensgate oraz North Westgate i czy aż siedem nowych lokali gastronomicznych w centrum handlowym nie jest przypadkiem przesadą?

Każdy może wyrazić swoje zdanie i przesłać je do kierownictwa Queensgate przy pomocy internetowej ankiety:
https://www.surveymonkey.net/s/queensgate-consultation

Jak zmieni się część Queensgate po rozbudowie? Oto artystyczna wizja:

nowe queensgate final

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC