1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 25.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Zaawansowane prace przy Hereward Tower w Peterborough

hereward tower peterboroughPeterborough już za chwilę wzbogaci się o apartamentowiec z prawdziwego zdarzenia. Powstanie on na kanwie budynku, zajmowanego do 2008 roku przez Inland Revenue przy 2 Broadway. Prace, które zakończą się na początku przyszłego roku, pochłoną w sumie 4.25 mln funtów. Za to efekt będzie oszałamiający.

Remont i aranżacja sześciu pięter budynku, a także rozpoczynające się w przyszłym tygodniu dobudowanie najwyższego siódmego poziomu, pozwolą na oddanie w ręce przyszłych kupujących aż 24 mieszkań z dwiema sypialniami oraz 6 z jedną sypialnią i 3 luksusowych apartamentów typu penthouse.

Z każdego lokum będzie można podziwiać zapierającą dech w piersiach panoramę Peterborough.

Sprzedaż nowych mieszkań o powierzchni przekraczącej 100 metrów kwadratowych poprowadzi agencja nieruchomości Hurfords Estate Agents.

Budynek, obecnie przekształcany w Hereward Tower, powstał w 1966 roku. Plany jego zagospodarowania po 2008 roku przewidywały m.in. stworzenie kawalerek dla studentów – pomysł jednak zarzucono z uwagi na jego niepraktyczność i niedochodowość.

Wizualizacja Hereford Tower w Peterborough:

 

hereward tower peterborough

hereward tower peterborough 1

 

 

Komentarze   

0 #1 czeslaw 2017-01-20 12:24
kto tam bedzie pracowal skoro szkolnictwo w anglii polega na tym ze afryka jest w europie a ksiezyc obraca sie wokol ziemi
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC