1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 24.3.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Targi pracy w Bull Hotel w Peterborough

targi pracy peterboroughCzas na kolejne wydarzenie z cyklu Job Fairs w Peterborough. Cykliczne targi pracy, będące bezpłatną szansą dla bezrobotnych na znalezienie zatrudnienia, a dla pracodawców na zaprezentowanie ofert pracy, zawitają do Bull Hotel przy Westgate w środę, 26 sierpnia, w godzinach 10.00 – 14.00.

Wydarzenie sponsorowane jest przez RAF. 

Już wiadomo, że jeden z uczestników targów po stronie pracodawców będzie rekrutował 50 osób na stanowisku mortgage underwriter, z pensją roczną sięgającą £22,500. Mowa o The Yorkshire Building Society. Więcej informacji o tej ofercie znajduje się na stronie www.ybs.jobs.

Podczas tegorocznej, marcowej edycji targów, wśród firm gotowych na zatrudnienie odpowiednich kandydatów, można było wymienić m.in.: Care UK, Kelwaym, Jark, czy BGL Group - wraz z pozostałymi pracodawcami zaoferowały one ponad 200 stanowisk dla chętnych osób.

Strona internetowa Job Fairs: http://www.thejobfairs.co.uk/

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC