1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 24.3.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Skatepark w Hampton już otwarty

skatepark peterborough 1Gdyby nie dwóch rezolutnych chłopców, mieszkańców dzielnicy Hampton w Peterborough, ten projekt pewnie nigdy nie zostałby zrealizowany. Harry Cooper i Joe Wright w 2011 roku napisali petycję do Peterborough City Council z prośbą o utworzenie lokalnego skateparku.

Cztery lata i 220,000 funtów później, skatepark jest już otwarty dla użytkowników.

Oficjalne otwarcie obiektu nastąpiło 8 września – jest on zlokalizowany w Hampton Hargate, w pobliżu boiska sportowego.

Fundusze na jego budowę zostały wyłożone z WREN FCC Community Action Fund (£69,000). Swój wkład miała także firma Cross Keys Home (£2,000) – pozostałą resztę wyłożył natomiast Peterborough City Council.

 

skatepark peterborough 2

skatepark peterborough

 

Komentarze   

+1 #1 Mateusz 2015-09-15 20:49
szczerze mówiąc to najlepsza miejscówka w p'boro. jest tam to czego brakowało w tym mieście a mianowicie kilku prostych murków i rurek. polecam wszystkim, którzy mają jakiekolwiek zajawki. tym samym apel do rodziców. nie przyprowadzajci e tam dzieci na różowych hulajnogach w godzinach szczytu. przy 100 osobach w tym połowie siedzących jeżeli takie dziecko wyjedzie to stanie się tragedia a kaski i ochraniacze ze sportdirectu nic nie pomogą. pilnujcie swoich pociech.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC