1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 24.10.2018
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Popularny aktor z Peterborough okradziony

warwick davis okradziony 1Warwick Davis, aktor znany z takich produkcji filmowych, jak "Harry Potter" czy "Gwiezdne wojny", a na stałe zamieszkały w Yaxley pod Peterborough, został w zeszłym tygodniu okradziony.

Złodzieje połakomili się na wóz kempingowy aktora, w którym mieściły się ważne dla Davisa sentymentalne pamiątki.

Przyczepa turystyczna Swift/Archway Cranford 545 została, mimo zabezpieczeń, ukradziona z posesji aktora w zeszły czwartek, 8 października:

 

karawan warwick

 

45-letni Davis o sprawie poinformował na Twitterze, otrzymując po tym ogromne wsparcie od fanów, śledzących jego profil.

Znaleźli się nawet świadkowie zdarzenia, dzięki którym wiadomo, że złodzieje poruszali się niebieskim pojazdem i szybko odjechali wraz ze swoją zdobyczą w stronę Farcet.

Również za pomocą Twittera, Warwick zaapelował do złodziei o zwrot cennych dla niego i rodziny aktora (żony Samanthy i dwójki dzieci) pamiątek, m.in. własnoręcznie wykonanych dzieł syna Harrisona i córki Annabel.

Sprawą zajmuje się lokalna policja.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Odszkodowania londyn anglia Birmingham , odszkodowania powypadkowe w uk , odszkodowania w milton keynes londynie odszkodowania w uk , wypadek w uk wypadek w london, szkocja
ABC