1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 19.1.2018
fizjoterapia 170x200MT 170x200px(bedfordpl) jumaro 2017 BANER ODSZKODOWANIA  ZigZag-Baner    sat montaz
anteny ulotkapolbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Smok na drogach Peterborough

smok peterboroughZima (która zapowiada się na mroźną i pełną śniegu) w tym roku nie zaskoczy drogowców. Peterborough Highway Services, organizacja zajmująca się utrzymaniem szos w Peterborough, we współpracy z firmą Skanska, już wprowadza na miejskie drogi profesjonalną, łatającą dziury, maszynę, która znacznie ułatwi życie wszystkim kierowcom.

Pojazd jest nazywany "Smokiem" ze względu na swoją ziejącą powietrzem dyszę, która najpierw oczyszcza dziurę, a następnie wypełnia ją gorącą emulsją. Po kilku minutach po uszkodzeniu nawierzchni nie ma praktycznie śladu. Cały proces jest szybki i bardzo efektywny.

Smok działa również prewencyjnie, reperując pęknięcia i szczeliny, z których potencjalnie mogłoby powstać większe uszkodzenie.


Urządzenia łatające dziury drogowe, przygotowując tym samym szosy na sezon letni, są niezwykle popularne w Wielkiej Brytanii. W samej tylko części sąsiedniego hrabstwa Central Bedfordshire, podobna do Smoka maszyna – Velocity Patcher – naprawiła w zeszłym roku ponad 6000 dziur na 204 drogach.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Odszkodowania londyn anglia Birmingham , odszkodowania powypadkowe w uk , odszkodowania w milton keynes londynie odszkodowania w uk , wypadek w uk wypadek w london, szkocja
ABC