1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 19.12.2018
   accidentZigZag-Baner  banner ubezpieczenia  sat montaz
polbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Nowe miejsca parkingowe przy Central Avenue

central avenue peterborough nStrefa sklepów przy Central Avenue w dzielnicy Dogsthorpe zyskała właśnie nowe miejsca parkingowe, dzięki zakończonej inwestycji i dofinansowaniu w wyskości £400,000. Urząd miasta zainstalował nowe zatoczki parkingowe, wyremontował nawierzchnię dróg oraz wprowadził dodatkową sygnalizację przy dwóch przejściach dla pieszych.

Osoby robiące zakupy w sklepach przy Central Avenue mogą teraz korzystać z dodanych miejsc parkingowych przy ulicy, między skrzyżowaniami z Chestnut Avenue oraz Sycamore Avenue. Te same zatoczki będą w porach nocnych używane przez mieszkańców lokali znajdujących się nad sklepami.

W czasie układania kostki brukowej na poszerzonym poboczu, robotnicy wycięli drzewka, które teraz zostaną zastąpione nowymi.

Ulepszona strefa parkowania przy Central Avenue posiada teraz odpowiedni system drenarski, który zabezpieczy zatoczki przez zalewniem i dużymi kałużami.

Urzędnicy liczą na to, że inwestycja przyciągnie większą ilość osób do sklepów oraz ułatwi życie mieszkańcom dzielnicy.

Komentarze   

-1 #1 J.Z 2016-01-30 07:34
Dzielnia chavsow .Jakie sklepy ?Chyba mowa tutaj o tych brudnych, szarych ,obskrobanych mini shopach bo jakos nic innego tam nie ma .Preloved shop,fryzjer na dwa fortele,mini biblioteczka ,micro poczta no i corner shop .Coz investycja w wysokosci 400 tysiecy jest jak najbardziej wspolwymierna oraz warta wkladu finansowego w ta dzielnice .Zart.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Odszkodowania londyn anglia Birmingham , odszkodowania powypadkowe w uk , odszkodowania w milton keynes londynie odszkodowania w uk , wypadek w uk wypadek w london, szkocja
ABC