1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 24.3.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Najpopularniejsze imiona dla noworodków w Peterborough w 2015 roku

dzieci peterborough 1Lista najchętniej wybieranych imion dla dzieci w mijającym roku została opublikowana przez urząd stanu cywilnego w Peterborough. W rankingu kilka zmian względem 2014 roku; mamy między innymi nowe ulubione imię żeńskie. Całą czterdziestkę przedstawiamy poniżej:

Na topie wśród imion wybieranych dla dziewczynek w 2015 jest Olivia. To imię spodobało się rodzicom w Peterborough w 35 przypadkach. Tuż za Olivią znalazły się Amelia (najpopularniejsze imię w roku 2014) i Isla.

Bez niespodzianek na pierwszym miejscu obyło się u chłopców. Tutaj, ósmy raz z rzędu, triumfuje imię Mohammed, użyte aż 80 razy. Druga pozycja należy do Olivera, a trzecia do Harry'ego.

Isla jest nową propozycją w zestawieniu. Osoby, noszące to imię, to między innymi prawnuczka królowej Elżbiety, Isla Phillips czy jedna z bohaterek książki o Harrym Potterze, Isla Hitchens.

Mocne i niezmienne pierwsze miejsce dla Mohammeda to odzwierciedlenie licznej społeczności muzułmańskiej w naszym mieście. Tradycyjne imiona, takie jak Harry, Jack czy Charlie są jednak nadal chętnie wybierane.

Pełna lista najpopularniejszych imion dla dziewczynek i chłopców, urodzonych w Peterborough w 2015 roku:
1 Olivia
2 Amelia
3 Isla
4 Lily
5 Emily
6 Mia, Poppy oraz Sophie
9 Grace
10 Isabella
11 Chloe, Ruby oraz Sophia
14 Ella
15 Millie i Maya
17 Charlotte i Jessica
19 Ava, Phoebe i Sienna

 

1 Mohammed
2 Oliver
3 Harry
4 Charlie
5 Jacob
6 Jack
7 Noah
8 Thomas
9 Alfie
10 George i Isaac
12 Freddie i William
14 Joseph i Oscar
16 Archie, Henry i Joshua
19 James
20 Leo

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC