1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 25.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Middleton Primary School ma nową bibliotekę

middleton primary school peterborough 1Nowe i interesujące miejsce czyli szkolna biblioteka, której remont kosztował £15,000, jest już dostępne dla uczniów Middleton Primary School w Peterborough. Odnowienie było nagrodą w konkursie organizowanym przez School Library Association oraz National Literacy Trust – szkoła z Bretton zwyciężyła w rywalizacji.

Do tej pory miejsce w Middleton Primary School, gdzie uczniowie mogli zaprzyjaźnić się z literaturą, pozostawiało wiele do życzenia. Teraz jest to przyjazna, jasna i kolorowa biblioteka, wyposażona w wygodne siedziska, stolik do czytania opowieści, rozwiązania multimedialne czy tzw. drzewko poezji.

Biblioteka chce również szerzej promować pozytywny nawyk czytania książek, stąd obecność na półkach 300 pozycji książkowych także dla rodziców uczniów. Książki zostały wybrane przez nauczycieli i pracowników biblioteki.

Co miesiąc biblioteka będzie promować inny rodzaj literatury i zachęcać do przeczytania różnych książek.

Pracownicy biblioteki mogą liczyć na pomoc i szkolenie od School Library Association – wszystko po to, aby nowe szkolne miejsce spotkań z literaturą stało się przykładem dla innych szkół nie tylko w najbliższej okolicy, ale również w całym hrabstwie.

- Absolutnie przepiękna biblioteka jest teraz częścią naszej szkoły i nie możemy być z tego powodu szczęśliwsi – komentuje dyrektorka Middleton Primary School, Kathy McDermott – Na dodatek możemy do tego projektu włączyć rodziców uczniów, co sprawia, że wszyscy mamy jeszcze większą frajdę. Dzieci są zachwycone z tego wspaniałego miejsca, gdzie przechowywane są książki i dzieją się magiczne rzeczy.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC