1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 21.3.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Peterborough świętuje 90. urodziny Królowej

urodziny krolowej ukPopołudniowa herbatka i uroczyste odpalenie ognia to tylko niektóre wydarzenia, celebrujące okrągłe urodziny monarchini, Elżbiety II, w naszym mieście. A jest co świętować, ponieważ Królowa jest pierwszą brytyjską władczynią, której wiek przekroczy 90 lat.

Peterborough będzie świętować powyższy fakt zarówno w dniu 21 kwietnia (dzień urodzin Elżbiety II), jak i w czerwcu, kiedy przyjdzie czas na państwowe uroczystości.

Pewną tradycją na Wyspach stało się odpalanie ognia jako forma celebrowania różnych królewskich uroczystości. Nie inaczej będzie i tym razem. Ogień w pochodniach i latarniach w całym kraju zapłonie w czwartek, 21 kwietnia – w naszym mieście o godzinie 14.00 koło ratusza przy Bridge Street.

Następnie burmistrz Peterborough, John Peach, zaprosi wszystkich chętnych na popołudniową herbatkę do ratusza. Tutaj świętowanie potrwa do godziny 17.00, a dochód z imprezy zasili organizację charytatywną Senior Stop.

Informacje o kolejnych wydarzeniach, celebrujących urodziny królowej, zostaną wkrótce podane do wiadomości publicznej.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC