1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 27.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Bezpłatne pływanie dla maluchów w Peterborough

dzieci basen peterboroughOrganizacja Vivacity ogłosiła, że tego lata wszystkie dzieci, które nie ukończyły jeszcze 5. roku życia, będą mogły pływać w czterech miejskich basenach zupełnie za darmo. Ta decyzja wiąże się z chęcią wczesnego promowania sportu i pływania wśród najmłodszych mieszkańców naszego miasta.


Baseny biorące udział w inicjatywie, to; Jack Hunt Pool, Peterborough Lido, Regional Fitness & Swimming Centre oraz Vivacity Premier Fitness.

Ostatni obiekt jest jednocześnie najnowszą placówką, którą zarządza Vivacity. Vivacity Premier Fitness mieści się przy Hadfield Road, obok Toby Carvery, w dzielnicy Hampton. Posiada basen o długości 25 metrów, saunę oraz centrum fitness. Jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 – 22.00, a w soboty i niedziele od 8.00 do 19.30.

Basen o podobnej wielkości posiada także Regional Fitness & Swimming Centre przy Bishops Road. Tutaj również znajduje się mniejszy basen, przeznaczony typowo do nauki pływania.

Dzieci mogą także bezpłatnie skorzystać z basenu o wymiarach 25x10 metrów w Jack Hunt Pool & Gym przy Ledbury Road.

Otworem będzie stało dla nich również miejskie kąpielisko, Peterborough Lido. W tym sezonie zostanie ono otwarte począwszy od 28 maja. Dzieci mogą popływać w 50-metrowym basenie, mniejszym teaching pool lub w brodziku – na świeżym powietrzu i, miejmy nadzieję, w pełnym słońcu.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC