1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.1.2018
fizjoterapia 170x200MT 170x200px(bedfordpl) jumaro 2017 BANER ODSZKODOWANIA  ZigZag-Baner    sat montaz
anteny ulotkapolbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

1000 nowych miejsc pracy - House of Fraser wybiera Peterborough

house of fraser peterborough 1Brytyjska sieć domów towarowych, House of Fraser, wybrała nasze miasto na siedzibę swojego nowego centrum dystrybucji. Jeśli uda się doprowadzić do końca wszystkie formalności, to w Gateway czyli strefie na obrzeżach Peterborough, znajdującej się przy skrzyżowaniu trasy A 605 z A1(M), zagości magazyn wraz z tysiącem stanowisk pracy.

Firma House of Fraser od dłuższego czasu poszukiwała odpowiedniej lokalizacji w rejonie Midlands na nowe centrum dystrybucji – jest ono niezwykle potrzebne, gdyż sieć uzyskuje coraz lepsze wyniki sprzedaży internetowej (wzrost o ponad 26%) i musi sprostać popytowi klientów na swoje produkty.

Centrum dystrybucji w Peterborough ma pracować bez przerwy; przez siedem dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Oczekuje się, że zacznie ono operować w przeciągu dwóch lat.

Miejscy urzędnicy przyjmują plany giganta handlowego z zadowoleniem, podkreślając, że inwestycja przyniesie dużo dobrego dla lokalnej ekonomii, będąc jednocześnie wyrazem zaufania do naszego miasta.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Odszkodowania londyn anglia Birmingham , odszkodowania powypadkowe w uk , odszkodowania w milton keynes londynie odszkodowania w uk , wypadek w uk wypadek w london, szkocja
ABC