1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Polak skazany za jazdę po pijanemu

polak sawtryPolak, Mariusz Cieciera, lat 41, został skazany przez sąd w Cambridge na osiemnaście miesięcy więzienia za prowadzenie samochodu ciężarowego będąc pod wpływem alkoholu. Do zdarzenia doszło na początku czerwca, na drodze A1M, w pobliżu miejscowości Sawtry.

W dniu 6 czerwca, nasz rodak postanowił zatrzymać kierowaną przez siebie cieżarówkę na czwartym pasie ruchu trasy A1M. Następnie udał się na rozdzielający jezdnie pas zieleni, tam zaspokoił potrzebę fizjologiczną, po czym wrócił do pojazdu i odjechał, skręcając sobie papierosa do zapalenia.

Polaka zauważyli oficerowie policji. Podczas kontroli kierowcy okazało się, że zawartość alkoholu w wydychanym przez niego powietrzu aż czterokrotnie przekracza dopuszczalną prawem normę.

Mariusz Cieciera został skazany na osiemnaście miesięcy pozbawienia wolności. Otrzymał również trzyletni zakaz prowadzenia pojazdów.

- Niedopuszczalne jest wsiadanie za koło jakiegokolwiek pojazdu w stanie nietrzeźwości – komentuje PC Lee Morpeth z Bedfordshire, Cambridgeshire and Hertfordshire Roads Policing Unit. - Taki czyn może wiązać się z druzgocącymi konsekwencjami. Na szczęscie w tym przypadku nikt nie został poszkodowany. Mam nadzieję, że czas spędzony w więzieniu skłoni tego kierowcę do refleksji.

Komentarze   

-2 #1 Artur Jan 2016-06-22 17:06
Proszę o usunęcia nazwiska skazanego,ponie waż jest to nie zgodne z prawem. Jak już to Marcin C.
Cytować
+2 #2 Super User 2016-06-22 17:58
Cytuję Artur Jan:
Proszę o usunęcia nazwiska skazanego,ponieważ jest to nie zgodne z prawem. Jak już to Marcin C.


Mężczyźnie udowodniono winę, a sąd wydał wyrok w jego sprawie, więc mamy prawo do publikacji pełnego imienia i nazwiska.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC