1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 25.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Willow Festival w Peterborough odwołany

willow festival 2016Pomimo ogromnego wysiłku organizatorów i ludzi dobrej woli z Peterborough, jedna z najlepszych miejskich imprez, The Willow Festival, zostaje przeniesiona na 2017 rok. Przez ostatnie trzy miesiące ekipa TWF walczyła z przeciwnościami losu, biurokracją i urzędem miasta, aby dostarczyć gościom wspaniałą rozrywkę na początku lipca – niestety zabrakło czasu, aby zapiąć wszystko na ostatni guzik.

Sprawę opisywaliśmy w tym artykule:
http://www.peterboroughpl.com/czytelnia/czytelnia-rozrywka/3396-draka-wokol-willow-festival

Mark Ringer, organizator The Willow Festival, wydał następujące oświadczenie:

" Z przykrością informujemy, że The Willow Festival-Cambs w 2016 roku nie odbędzie się.

Odkąd dwa miesiące temu nasz lokalny urząd nie wyraził zgody na zorganizowanie festiwalu w jego dotychczasowej lokalizacji przy Embankment w Peterborough, rozpoczęliśmy wyścig z czasem, aby zorganizować naszą imprezę w innym miejscu w mieście i w późniejszym czasie.

Do wyboru mieliśmy cztery opcje, więc wydawało się pewnym, że ocalimy festiwal w 2016 roku – jednak nie pozwolił na to czas. Zrobiliśmy absolutnie wszystko, aby wydarzenie się odbyło i pomimo wstępnych rozmów o nowej lokalizacji, podpisanie umów oraz finalizowanie pewnych innych aspektów prawnych zajęłoby zbyt dużo czasu.

Jeśli zakupiliście już bilety, bądźcie pewni, że Wasze pieniądze są bezpieczne i zostaną na Waszą prośbę zwrócone – wystarczy tylko skontaktować się z Ticketweb. Możecie również zatrzymać wejściówki, które będą honorowane w przyszłym roku.

Wasze wsparcie w tym roku było niesamowite i dziękujemy każdemu z Was z osobna za to, że trzymaliście się razem z nami. Dla nas to był trudny czas i jesteśmy załamani, że musieliśmy przełożyć festiwal na przyszły rok".

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC