1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 24.3.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Cardea Community Sports Pavilion w Peterborough

cardea peterborough 1Nowe miejsce, gdzie można uprawiać sport i gdzie mogą spotykać się mieszkańcy dzielnicy Cardea w Peterborough, zostanie oficjalnie otwarte już w tą sobotę, 16 lipca. The Cardea Community Sports Pavilion został już przekazany w ręce Cardea Community Sports Association przez Peterborough City Council. Teraz wszystkich czeka weekend otwarcia z wieloma atrakcjami, a następnie regularne już korzystanie z obiektu.

Cardea Community Sports Pavilion dysponuje czterema boiskami sportowymi, miejscem na różnego rodzaju gry, szatniami oraz pokojami konferencyjnymi. Może być użytkowany przez różne grupy, w tym dzieci przedszkolne i szkolne, w ciągu dnia, popołudnia oraz wieczorami. Znajdzie się więc przestrzeń zarówno na poranne kawy osób na emeryturze, jak i na lokalne dziecięce kluby.

W sobotę, przed południem, wstęgę uroczyście przetnie poseł Shailesh Vara w towarzystwie reprezentacji z urzędu miasta i członków stowarzyszenia CCSA.

Z okazji otwarcia obiektu, w ten weekend odbędą się liczne atrakcje, m.in. młodzieżowy turniej futbolowy Park Farm Pumas FC, targ rękodziała, wyprzedaż car boot czy grill BBQ.

Więcej informacji o Cardea Community Sports Pavilion znajduje się na stronie: http://www.cardeacsa.org/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
Transport/ Przeprowadzki/ Laweta FULLTANS SERVICE LTD.
ABC