1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 25.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Pożar w Fengate

pozar peterborough 1Dzisiaj, o godzinie 12.49, straż pożarna z Dogsthorpe została wezwana do pożaru, który wybuchł w salonie samochodowym w dzielnicy Fengate. Po przybyciu na miejsce okazało się, że pali się duży stos drewnianych palet. Wezwano dodatkowe jednostki z Whittlesey, Thorney, Stanground, Huntingdon, Wisbech oraz Market Deeping.

W akcji gaśniczej udział wzięło siedem wozów strażackich i czterdziestu strażaków. Ogień, w miarę upływu czasu, oprócz palet zajął także kilka samochodów. Zniszczył również zewnętrzną fasadę budynku.

Dym był widoczny w różnych częściach miasta. Jeden ze świadków zdarzenia stwierdził, że płomienie były większe od sąsiadującego budynku Brewers Select.

Strażakom udało się opanować żywioł – obecnie trwa sprzątanie oraz dochodzenie, mające na celu ustalenie przyczyny pożaru.

pozar peterborough

 

pozar peterborough 2

 

pozar peterborough 4

 

pozar peterborough 5

 

pozar peterborough 6

 

pozar peterborough 7

 

Fot: Cambs Fire service & Damon Wilson

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC