1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 25.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Remont Lower Bridge Street

lower bridge street peterboroughNajpierw był Cathedral Square, potem ulice Bridge Street, Long Causeway i Cowgate, a teraz kolej na Lower Bridge Street – serce naszego miasta, dzięki remontom oraz renowacjom, staje się coraz piękniejsze. W całej, urodziwej okazałości centrum Peterborough zobaczymy latem 2017 roku, kiedy zakończone zostaną rozpoczęte w tym miesiącu prace remontowe przy Lower Bridge Street.

Uliczka zostanie wybrukowana w takim samym stylu, jak Bridge Street i Long Causeway, pojawią się nowe miejsca do siedzenia, unowocześnione oświetlenie LED i podświetlenie drzew oraz więcej miejsc parkingowych dla rowerów (wraz z zadaszeniem).

Nowy bruk zostanie wyłożony przy wejściu do Rivergate Shopping Centre. W pasażu prowadzącym do centrum przewiduje się instalację oświetlenia LED. Nowe oświetlenie i powierzchnię otrzyma także przejście podziemne łączące centrum z Embankment. Pojawią się również nowe balustrady przy przejściu drogowym na Bourges Boulevard i przed budynkiem sądu. 


W styczniu przyszłego roku rozpoczną się prace nad odnowieniem sygnalizacji świetlnej, graniczącej z posterunkiem policji i Old Customs House. Dodatkowo, ulepszeniu ulegnie przejście dla pieszych, łączące Bridge Street z Lower Bridge Street. Nową nawierzchnię zyska ścieżka obok sklepu Poundland, prowadząca do St Peter's Road.

Remont pochłonie 2.1 mln funtów.

- Celem prac jest uzyskanie przy Lower Bridge Street takiego samego standardu, jak w okolicy Bridge Street i Long Causeway – komentuje radny Peter Hiller – My już odczuwamy korzyści płynące z remontu centrum miasta. Nowe sklepy i restauracje zdecydowały się na swoje siedziby w Peterborough, a to z kolei sprawia, że nasze miasto odwiedza więcej osób. Funkcjonujące od dawna w wyremontowanych strefach firmy potwierdzają wzrost sprzedaży.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC