1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 17.2.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Nowa Costa, restauracja i dom opieki w Hampton

costa hampton peterborough 1Budowa nowego baru kawowego, restauracji oraz domu opieki na terenie pomiędzy sklepem Aldi a siłownią Vivacity w dzielnicy Hampton, powinna wkrótce uzyskać pozwolenie od miejskich urzędników. Wykonawcy odwiedzili już wspomniane miejsce, aby przygotować się do zrealizowania inwestycji. Poznajcie więcej szczegółów, dotyczących nowych obiektów.

Nowa kawiarnia to inwestycja Costa Coffee. Będzie to zarówno bar kawowy, w którym usiądziemy i napijemy się czegoś gorącego i zimnego, jak również punkt, gdzie kierowcy zabiorą ze sobą kawę bez wysiadania ze swojego samochodu, dzięki opcji "drive thru".

Natomiast firma Greene King planuje wybudowanie tuż obok pubu-restauracji Farmhouse Inn. Dzięki temu okoliczni mieszkańcy otrzymają specjały brytyjskiej kuchni na wyciągnięcie ręki. Można będzie je zjeść we wnętrzu, które zapewni spokój i komfort, bez głośnej muzyki oraz transmisji sportowych, a także w nieco bardziej formalnej części restauracyjnej (idealnej np. na służbowe spotkania). Dzieci mogą liczyć na własne, dedykowane im miejsce do zabawy.

Dom opieki, który powstanie przy Hampton Avenue, zaoferuje 24 jednopokojowe i 21 dwupokojowe apartamenty wraz z pokojami gościnnymi dla rodziny i bliskich. Obiekt stanie się kolejnym, zarządzanym przez renomowaną firmę McCarthy & Stone.

Gdy budowa obiektów już się rozpocznie, nie powinna ona znacznie utrudniać ruchu na trasie A15. Jednak należy spodziewać się, że wkrótce zostanie tam zainstalowana sygnalizacja świetlna wraz z wydzielonym miejscem na przejście dla pieszych oraz przejazd rowerów. Taka zmiana z pewnością wyjdzie na dobre uczniom, którzy będą używać przejścia w drodze do budowanej szkoły średniej Hampton Gardens, a także mieszkańcom nowej dzielnicy Hampton Gardens chcącym dostać się do centrum.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC