1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 22.2.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

RSPCA apeluje o pomoc

lurcher peterboroughRSPCA, królewska organizacja działająca na rzecz zapobiegania okrucieństwu wobec zwierząt, opublikowała wstrząsające nagranie, zarejestrowane przypadkowo przez kamerę CCTV, zamontowaną w prywatnej nieruchomości przy ulicy Laburnum Grove w Peterborough. Można na nim zobaczyć, jak mężczyzna przywiązuje psa rasy lurcher do ogrodzenia, a następnie odchodzi, zostawiając zwierzę na pastwę losu.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 9 lutego. Psa znalazł przypadkowy przechodzień, który niezwłocznie zaalarmował RSPCA. Na miejsce przybył inspektor Justin Stubbs. Jak sam mówi, suczka w wieku około czterech lat, była nie tylko przerażona i zziebnięta – również jej stanu fizycznego nie można było określić jako dobry. Zwierzę przemarzło z powodu znacznych ubytków sieści.

Mężczyzna, którego dotąd nie udało się zidentyfikować, przywiązał psa do ogrodzenia przy użyciu starej, niebieskiej liny. RSPCA prosi wszystkich, którzy rozpoznają na nagraniu osobę odpowiedzialną za to okrucieństwo, o kontakt telefoniczny: 0300 123 8018.

 

 

 

Psa po znalezieniu przewieziono niemal natychmiast do placówki weterynaryjnej. Tam Ella (bo tak nazwano suczkę) otrzymała fachową opiekę oraz została poddana leczeniu infekcji skóry.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Transport/ Przeprowadzki/ Laweta FULLTANS SERVICE LTD.
ABC