1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 14.11.2018
   accidentZigZag-Baner  banner ubezpieczenia  sat montaz
polbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Nowa przyszłość przed Broadway Theatre?

broadway peterborough 2017Istnieje duża szansa na to, aby jeden z najbardziej rozpoznawalnych budynków w naszym mieście, przestał świecić pustkami. I nie powstaną tam żadne luksusowe apartamenty, jak głosiły plotki, tylko centrum rozrywki. Przedsiębiorca-milioner Peter Dawe oraz organizator Willow Festival, Mark Ringer, starają się o przejęcie Broadway Theatre.

Panowie są pewni, że potrafią zapewnić Broadway Theatre świetlaną przyszłość. Dlatego zaproponowali obecnemu właścicielowi obiektu, Rinaldo Fisulo, wynajęcie teatru na okres 20 lat z opcją zakupu i odnoszą wrażenie, iż ich propozycja zostanie zaakceptowana.

Jeśli tak się stanie, Broadway Theatre rozświetli całą okolicę. Miejsce, według planów, ma być otwarte codziennie oraz wystawiać siedem lub osiem widowisk tygodniowo. Za dnia ma tam rozbrzmiewać muzyka wykonywana na żywo – wieczorami można będzie zrelaksować się w piano barze.

Mark Ringer, przyszły dyrektor ds. operacyjnych, potwierdził, iż zidentyfikowano już ponad dwieście przedstawień i widowisk, które można byłoby wystawić w teatrze. Drogę otwartą ma również producent teatralny Bill Kenwright, którego przeszłe przedstawienia, prezentowane w Broadway Theatre, przyciągnęły rzesze widzów.

Nie podano wprawdzie kwoty oferowanej za wynajem obiektu przy Broadway, ale wiadomo, że duet powołał do życia tzw. community interest company czyli przedsiębiorstwo działające na rzecz społeczności, które miałoby zarządzać placówką.

Panowie chcieliby sfinalizować sprawę jeszcze przed lokalnymi wyborami, w których Peter Dawe ubiega się o stanowisko Mayor of Cambridgeshire and Peterborugh. Kandydat chce w ten sposób pokazać, że jego działania nie są pustymi obietnicami.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
ABC