1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 22.2.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Restauracja dla wegan w Peterborough

restauracja weganska peterborough 1Nasze miasto, dzięki inicjatywie Alastaira Nowella, może już wkrótce zyskać pierwszą, całkowicie wegańską restaurację. Alastair od trzech lat jest weganem i twierdzi, że oprócz Londynu oraz dwóch miejsc w Cambridgeshire, osoby rezygnujące ze spożywania produktów zwierzęcych, nie tylko nie mają gdzie się posilić, ale także odpocząć i porozmawiać z ludźmi wyznającymi podobną filozofię życia.

Stąd pomysł zagospodarowania dwupoziomowego lokalu Westgate Arcade na restaurację oraz komfortowy bar, w którym rozbrzmiewać będzie muzyka jazzowa a goście popijać będą pyszne koktajle.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, miejsce zostanie uruchomione pod koniec lata.

Nowell wybrał już oryginalną nazwę dla restauracji i baru, inspirowaną swoimi czworonogami - „When Polly Met Fergie”.

Właściciel, który sam jest kucharzem, od dawna nosił się z pomysłem realizacji swojego wegańskiego marzenia – długo jednak nie mógł znaleźć odpowiedniego miejsca. To w Westgate Arcade powinno zadowolić stale powiększającą się społeczność wegan w Peterborough. Alastair będzie tam serwował wegańskie śniadania z kawą oraz burgery, makarony i sałatki an lunch i kolację.

Restauracja pomieści ponad 30 osób, bar natomiast około 40.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC