1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 22.2.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Podróbki perfum na wyprzedaży w Peterborough

podrobki perfum peterborough 1Eksperci ostrzegają osoby, które w ostatnim czasie kupiły perfumy na wyprzedaży (car boot) przy Wellington Street w Peterborough, o ryzyku dla ich zdrowia i bezpieczeństwa. Niektóre ze sprzedawanych produktów były podróbkami znanych marek, zawierającymi w składzie metanol. Pozostały towar został już skonfiskowany przez służby, a handlarze odpowiedzą za nielegalną sprzedaż.

Pracownicy urzędu kontroli norm handlowych w naszym mieście, przy pomocy reprezentantów marek, zarekwirowali ponad 400 butelek perfum – zostaną one wkrótce zniszczone.

Wśród nich znalazły się podróbki m.in.: Chanel, Kenzo, Hugo Boss i Dior.

Nieuczciwi sprzedawcy wmawiali nieświadomym niczego kupcom, że ci nabywają testery prawdziwych perfum o pojemności 30 – 40 ml. Teraz czeka ich sprawa w sądzie.

Urzędnicy apelują o ostrożność wobec wymyślnych taktyk sprzedażowych i uczulają, aby nie kupować podejrzanego towaru na car bootach, aukcjach czy przy pomocy serwisów społecznościowych.

Ktokolwiek posiada informacje o podrobionych produktach, proszony jest o kontakt z Trading Standars (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

 

podrobki perfum peterborough

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC