1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 23.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Nowe sklepy w Queensgate

smiggle peterboroughDo końca 2017 roku centrum handlowe Queensgate wzbogaci się o trzy nowe sklepy; odzieżowy, papierniczy oraz ze świecami. Dwa z nich zajmą puste, dwupiętrowe miejsce po BHS – oddziale brytyjskiej sieci domów towarowych, która w zeszłym roku, w atmosferze skandalu, ogłosiła upadłość. Trzeci sklep będzie się mieścił tuż przy Superdry.

Jako pierwszy swoje drzwi przed klientami otworzy Yankee Candle. Stanie się pod koniec września. Sklep stworzy dziesięć dodatkowych miejsc pracy. Aby uczcić wielkie otwarcie, pierwszych 250 klientów, którzy w weekend inauguracji wydadzą na zakupy kwotę wyższą niż £15, otrzyma torby z upominkami. A co można będzie kupić? Yankee Candle jest wiodącym na świecie producentem świec zapachowych oraz produktów zapachowych dla domu. W swoim sklepie w Peterborough zaoferuje poszerzony asortyment swoich wyrobów, z zapachami od Black Coconut (kokos, cedr i kwitnące kwiaty) po Clean Cotton czyli zapach świeżo wypranej bawełny. Nie zabraknie także, specjalnej, limitowanej i ekskluzywnej Gold Collection oraz zapachów na Boże Narodzenie.

Do Queensgate wkrótce wprowadzi się także brytyjska firma odzieżowa, Joules Clothing, która od 25 lat próbuje zaszczepić w mieszkańcach Wysp miłość do koloru. Jej ubrania, akcesoria i produkty do domu odwołują się do pięknej brytyjskiej wiejskiej okolicy, rodziny czy czasu wolnego. W 2016 roku firma posiadała aż 97 sklepów w UK i bazę ponad miliona klientów. Tutaj zobaczycie, co niebawem można będzie kupić w sklepie Joules w Queensgate.

Nowoczesne, kreatywne i kolorowe podejście do artykułów papierniczych prezentuje ostatni, trzeci nabytek Queensgate – Smiggle. Firmie pochodzącej z Australii udało się wprowadzić element mody do swoich produktów, kolorystycznie dopasowując plecaki, piórniki, pióra, gadżety, książki, gry oraz inne akcesoria.

Otwarcia Joules Clothing oraz Smiggle w byłych pomieszczeniach BHS w Queensgate należy się spodziewać przed świętami Bożego Narodzenia.

 

smiggle peterborough slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC