1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 23.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Szczegóły protestu EDL w Peterborough

edl 2017 peterboroughPolicja w Peterborough podała do wiadomości publicznej szczegóły manifestacji English Defence League (EDL) oraz kontrdemonstracji Peterborough Trades Union Council (PTUC). Oba wydarzenia rozegrają się w naszym mieście w sobotę, 21 października. Mieszkańcy Peterborough powinni przygotować się na zamknięcie dróg oraz ewentualne zakłócenia porządku publicznego.

Trzeci marsz skrajnie prawicowej, brytyjskiej organizacji English Defence League w Peterborough rozpocznie się około godziny 14:30. Miejscem zbiórki będzie London Road, w pobliżu stadionu ABAX. Tłum przejdzie następnie przez Town Bridge, minie Bridge Street Police Station i zbierze się ponownie na Lower Bridge Street obok Peterborough Magistrates’ Court, około godziny 15:00. Zakończenie demonstracji planowane jest na godzinę 16:00.

Policja może wprowadzić tymczasowe, na czas trwania pochodu, wyłączenie z ruchu drogowego ulicy London Road i Town Bridge.

Wyrazem sprzeciwu wobec marszu EDL będzie statyczna manifestacja PTUC – ona z kolei rozpocznie się o 12:30 i zajmie część parkingu przy Key Theatre.

Jutrzejsza aktualizacja informacji o protestach na żywo dostępna będzie na Twitterze (@PboroCops oraz @peterboroughcc), a także na stronie urzędu: www.peterborough.gov.uk/EDLupdates

Służby nie mogą w tym momencie podać spodziewanej liczby uczestników demonstracji EDL – szacują jednak, że protest nie przyciągnie tak wielu chętnych, jak w latach ubiegłych.

English Defence League wyrazi w naszym mieście sprzeciw wobec rosnącej w kraju fali przypadków, gdy muzułmańscy mężczyźni nawiązywali relacje z dziećmi, aby je potem seksualnie wykorzystać. W samym Peterborough odbyły się trzy procesy sądowe, dotyczące powyższego zjawiska „groomingu” - ostatni w kwietniu 2015 roku.

Protestujący opowiadają się także za wniesieniem oskarżenia w sprawie procederu okaleczania kobiecych narządów płciowych, którego liczne przypadki wykryto w naszym mieście.

Demonstacja dotyczyć również będzie ataków w Yaxley. Podczas jednego z nich nastolatek został ranny w wyniku napaści, w której wzięło udział trzydziestu mężczyzn. I chociaż policja naszego hrabstwa potwierdziła, że tego ataku nie należy rozpatrywać w kategoriach tzw. hate crime, to EDL myśli inaczej, winą obarczając muzułmanów i domagając się „wolności od prześladowania angielskich chłopaków na angielskich ulicach”. 

Na koniec, EDL chce więcej działań, aby zapobiec dalszym atakom terrorystycznym w Wielkiej Brytanii.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC